Printed Materials Number of items: 228
3298181
18268
482
Printed Materials
cca 1910-1930 4 db nagyon dekoratív meghívó, közöttük dombornyomott, litho is
1 800 HUF
3233855
18269
482
Printed Materials
cca 1910 Küb am Semmering 8 oldalas képes bemutató nyomtatvány
2 400 HUF
3261569
18270
482
Printed Materials
1912-1913 Tolnai Világlapja 7 darab száma
1 400 HUF
3261957
18271
482
Printed Materials
1913 Tolnai Világlapja, szépirodalmi képes hetilap. XIII. évfolyam, első kötet (fél évfolyam, január-június). Amatőr félvászon-kötésben, kissé sérült gerinccel, egy lap szakadt és kijár
3 000 HUF
3297528
18272
482
Printed Materials
1913 Soproni Napló, XXII. évf. 255. sz., 1913. nov. 6. Röttig-Romwalter -ny., 4 p.
1 800 HUF
3293717
18273
482
Printed Materials
1913 Miskolczi Élet hetilap I. évf. 2. száma, szerk.: Kázméri Kázmér és Szalánczy József. Miskolc, Klein és Ludvig-ny., 12 p. Tűzött papírkötés, sérült, foltos, a tűzéstől különvált borítóval.
1 600 HUF
3214156
18274
482
Printed Materials
1914 Berlin, Die Woche, Moderne illustrierte Zeitschrift, évfolyam bekötve.
1 000 HUF
3216370
18275
482
Printed Materials
1914 A Nagyváradi Feministák Egyesületének évi jelentése, 12p
8 000 HUF
3297616
18276
482
Printed Materials
1916 Kleine Oesterreichische Volks-Zeitung 62. évf 326. sz. Nov. 24. Ferenc József végrendeletéről szóló cikkel
1 000 HUF
3297493
18277
482
Printed Materials
1916 A Wiener Zeitung nov. 21-i különkiadása Ferenc József császár haláláról szóló tudósítással
1 000 HUF
3297618
18278
482
Printed Materials
1918 Krakauer Zeitung szept 28-i száma, hadi jelentésekkel
1 000 HUF
3261558
18279
482
Printed Materials
1919 Tavasz folyóirat 2 darab száma
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house