Printed Materials

Number of items: 228

cca 1910-1930 4 db nagyon dekoratív meghívó, közöttük dombornyomott, litho is
18268.

1 800 HUF

cca 1910 Küb am Semmering 8 oldalas képes bemutató nyomtatvány
18269.

2 400 HUF

1912-1913 Tolnai Világlapja 7 darab száma
18270.

1 400 HUF

1913 Tolnai Világlapja, szépirodalmi képes hetilap. XIII. évfolyam, első kötet (fél évfolyam, január-június). Amatőr félvászon-kötésben, kissé sérült gerinccel, egy lap szakadt és kijár
18271.

3 000 HUF

1913 Soproni Napló, XXII. évf. 255. sz., 1913. nov. 6. Röttig-Romwalter -ny., 4 p.
18272.

1 800 HUF

1913 Miskolczi Élet hetilap I. évf. 2. száma, szerk.: Kázméri Kázmér és Szalánczy József. Miskolc, Klein és Ludvig-ny., 12 p. Tűzött papírkötés, sérült, foltos, a tűzéstől különvált borítóval.
18273.

1 600 HUF

1914 Berlin, Die Woche, Moderne illustrierte Zeitschrift, évfolyam bekötve.
18274.

1 000 HUF

1914 A Nagyváradi Feministák Egyesületének évi jelentése, 12p
18275.

8 000 HUF

1916 Kleine Oesterreichische Volks-Zeitung 62. évf 326. sz. Nov. 24. Ferenc József végrendeletéről szóló cikkel
18276.

1 000 HUF

1916 A Wiener Zeitung nov. 21-i különkiadása Ferenc József császár haláláról szóló tudósítással
18277.

1 000 HUF

1918 Krakauer Zeitung szept 28-i száma, hadi jelentésekkel
18278.

1 000 HUF

1919 Tavasz folyóirat 2 darab száma
18279.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF