Printed Materials Number of items: 228
3272027
18244
482
Printed Materials
1889-1890 Színészettel kapcsolatos két nyomtatvány: Nagykőrös színészetpártoló részére adományozható oklevél kitöltetlenül + A Magyar Színészegyesület nyugdíjegyesületének felhívása
3 000 HUF
3272018
18245
482
Printed Materials
1889 Kaposvár a Siketnéma Intézet megalapításáról szóló hirdetmény, + felhívás adakozásra + felhívás a városi tanácshoz 4p.
5 000 HUF
3207751
18246
482
Printed Materials
cca 1890-1900 Vallási témájú képek: Jézus viszi a keresztfát, Krisztus sírbatétele, Szűz Mária. 3 db színes litográfia, kisebb lapszéli sérülésekkel, foltokkal, 21x30 cm
1 400 HUF
3247776
18247
482
Printed Materials
cca 1895-1900 Növények, 3 db melléklet a Pallas Nagy Lexikonából, jó állapotban, 24x30 cm
2 000 HUF
3297746
18248
482
6500
Printed Materials
1897 Nagy Miklós (szerk.): Képes folyóirat. A Vasárnapi Ujság füzetekben. 1897. I. félév, XXII. kötet (töredék évfolyam). Bp., 1897, Franklin-Társulat. 800 p. Korabeli aranyozott, dombornyomott, kissé kopott egészvászon kötés. Néhány oldal kissé foltos, egy l. kijár, néhány l. fordítva (fejjel lefelé) bekötve. Benne többek között hosszú képes beszámoló a budapesti Belváros bontásáról, átépítéséről.
6 500 HUF
3226066
18249
482
Printed Materials
Thomas Faed (1826-1900) skót festőművész munkái után készült 2 db nyomat (fényképnyomat), Divald Károly Bp.-Eperjes, jó állapotban, lapméret: 40x29 cm
1 200 HUF
3199837
18250
482
Printed Materials
2 600 HUF
3251180
18251
482
Printed Materials
1 200 HUF
3141876
18252
482
Printed Materials
4 000 HUF
2727511
18253
482
Printed Materials
cca 1900 Egyiptom, Alexandria 10 képes leporello 9x5 cm
2 000 HUF
3293684
18254
482
Printed Materials
cca 1900 Hohe-Tatra / Magas-Tátra, 15 képet tartalmazó leporelló, kiadja: Divald Adolf, Bártfán, kissé viseltes állapotban, a leporelló több részre vált
2 800 HUF
3262674
18255
482
Printed Materials
2 400 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house