Printed Materials

Number of items: 228

1889-1890 Színészettel kapcsolatos két nyomtatvány: Nagykőrös színészetpártoló részére adományozható oklevél kitöltetlenül + A Magyar Színészegyesület nyugdíjegyesületének felhívása
18244.

3 000 HUF

1889 Kaposvár a Siketnéma Intézet megalapításáról szóló hirdetmény, + felhívás adakozásra + felhívás a városi tanácshoz 4p.
18245.

5 000 HUF

cca 1890-1900 Vallási témájú képek: Jézus viszi a keresztfát, Krisztus sírbatétele, Szűz Mária. 3 db színes litográfia, kisebb lapszéli sérülésekkel, foltokkal, 21x30 cm
18246.

1 400 HUF

cca 1895-1900 Növények, 3 db melléklet a Pallas Nagy Lexikonából, jó állapotban, 24x30 cm
18247.

2 000 HUF

1897 Nagy Miklós (szerk.): Képes folyóirat. A Vasárnapi Ujság füzetekben. 1897. I. félév, XXII. kötet (töredék évfolyam). Bp., 1897, Franklin-Társulat. 800 p. Korabeli aranyozott, dombornyomott, kissé kopott egészvászon kötés. Néhány oldal kissé foltos, egy l. kijár, néhány l. fordítva (fejjel lefelé) bekötve. Benne többek között hosszú képes beszámoló a budapesti Belváros bontásáról, átépítéséről.
18248.

6 500 HUF
17,62
20,31

Thomas Faed (1826-1900) skót festőművész munkái után készült 2 db nyomat (fényképnyomat), Divald Károly Bp.-Eperjes, jó állapotban, lapméret: 40x29 cm
18249.

1 200 HUF

18250.

2 600 HUF
7,05

18251.

1 200 HUF

18252.

4 000 HUF

cca 1900 Egyiptom, Alexandria 10 képes leporello 9x5 cm
18253.

2 000 HUF

cca 1900 Hohe-Tatra / Magas-Tátra, 15 képet tartalmazó leporelló, kiadja: Divald Adolf, Bártfán, kissé viseltes állapotban, a leporelló több részre vált
18254.

2 800 HUF

18255.

2 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF