Printed Materials

Number of items: 228

1840 Pesther Tageblatt No. 145. Juni 19. 4p.
18232.

1 000 HUF

1843 Pesti Hírlap Vasárnap 229. szám, márc 12. 8p.
18233.

1 000 HUF

1854 Keresztény Naptár a magyarországi katholikusok használatára. Pest, 1854. 48 + 16 p. papírkötésben
18234.

2 800 HUF

1855 Családi Lapok Tudományos és Szépirodalmi Folyóirat IV. évfolyam I. félév 6. szám
18235.

2 000 HUF

1857 A Magyar Néplap 14. száma febr 18. 8 p.
18236.

1 000 HUF

18237.

4 000 HUF

18238.

4 000 HUF

1874 Irodalmi Értesítő Buzárovits Gusztáv (ezelőtt Sartori K.) könyv-, zene- és műkereskedéséből Esztergomban (Gran). 1. sz. Magyar feliratú szentképek jegyzéke. Esztergom, Horák Egyed-ny., 2 sztl. lev.
18239.

1 800 HUF

18240.

8 000 HUF

cca 1880-1890 Fiume & Abbazia, litho képekkel illusztrált leporelló, egészvászon-kötésben, a leporelló sérült, több részre vált
18241.

1 600 HUF

cca 1880-1890 22 db csipkés és dombornyomott litho üdvözlőkártya, névkártya, stb
18242.

7 000 HUF
18,97
21,88

1880 Magyar nyelvőr. Szerk. és kiadja: Szarvas Gábor. Kilenczedik kötet. Bp., 1880, Pesti Könyvnyomda Rt.. Korabeli félvászon kötésben, sérült gerinccel és kötéssel, kopott borítóval, folttal.
18243.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF