Printed Materials

Number of items: 228

18329.

1 600 HUF

18330.

1 600 HUF

1934-1935 A Mária Kongregáció c. folyóirat több évfolyamának egybekötött számai (XXVII., XXVIII., XIX. évfolyamok). Kiadja a Budapesti Jézustársasági Rendház. A címlapokon D. Szabó István (1905-1990) grafikáival. Aranyozott gerincű egészvászon-kötésben, kissé kopott, foltos borítóval.
18331.

1 600 HUF

1936 A Pesti Hírlap Vasárnapja olimpiai száma, 1936. aug. 2., különszám a berlini olimpiáról, kissé sérült, kijáró címlappal, 44 p.
18332.

1 600 HUF

1936 A Pesti Hírlap Divatlapja egy száma, kiadói tűzött papírkötés, 64 p.
18333.

1 400 HUF

18334.

2 000 HUF

1938 A hazatért Felvidék. V. rész: Komárom, Csallóköz. Képes Vasárnap 50. sz. Bp., 1938, Pesti Hírlap Rt. (Légrády-ny.), 36 p. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói tűzött papírkötés, jó állapotban.
18335.

1 600 HUF

1937 A London Illustrated c. magazin VI. György király koronázásáról tudósító képes száma, benne már a későbbi Erzsébet királynőről képekkel
18336.

4 000 HUF

Dönczy Lukács Ödön: Győri karikatura-album. Rajzolta és linoleumba metszette ~    Győr, (1937.) Győri Nemzeti Hirlap ny. (2)p.+109t. Zsinórral átfűzött, korabeli (kiadói) vászonkötésben.
18337.

12 000 HUF

1938-1941 4 db Visszatért bélyegzésű levelezőlap
18338.

2 000 HUF

1938-1981 38 db klf dísztávirat
18339.

1 000 HUF
18

18340.

1 800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF