Art-ceramics
Number of items: 206
3237349
11395
480
Art-ceramics
3 600 HUF
3260926
11396
480
3400
Art-ceramics
Gálffy Ildikó (1962-): Virág mintás váza, mázas kerámia, jelzett, hibátlan 16 cm
3 400 HUF
3255419
11397
480
Art-ceramics
Erdélyi István: Retro váza. Zsűri címkével, m: 32,5 cm
4 000 HUF
3255287
11398
480
Art-ceramics
Jelzett iparművész váza, m: 25 cm
3 600 HUF
3255289
11399
480
Art-ceramics
Ravelli olasz mázas kerámia váza, kis mázkopással, m: 14,5 cm
5 000 HUF
3255280
11400
480
4800
Art-ceramics
Miskakancsó. Tiszafüred környéke, kis kopással, m: 19,5 cm
4 800 HUF
3255208
11401
480
Art-ceramics
4 darab csempekép az évszakok ábrázolásával, jelzett festmények reprodukcióival, 15x15 cm
3 600 HUF
3255295
11402
480
5500
Art-ceramics
Jelzett miskakancsó, Tiszafüred, kis mázhibákkal, m: 16 cm
5 500 HUF
3258781
11403
480
4200
Art-ceramics
Karda Imre nagyváza, jelzett, m: 40 cm
4 200 HUF
3260875
11404
480
3200
Art-ceramics
2 darab iparművész kerámia ikebana, közte Mihály Béla, kis mázhibákkal.
3 200 HUF
3161248
11405
480
Art-ceramics
3 600 HUF
3177620
11406
480
Art-ceramics
3 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m