Art-ceramics

Number of items: 206

11395.

3 600 HUF
9,76
11,25

Gálffy Ildikó (1962-): Virág mintás váza, mázas kerámia, jelzett, hibátlan 16 cm
11396.

3 400 HUF
9,21
10,63

Erdélyi István: Retro váza. Zsűri címkével, m: 32,5 cm
11397.

4 000 HUF

Jelzett iparművész váza, m: 25 cm
11398.

3 600 HUF
9,76
11,25

Ravelli olasz mázas kerámia váza, kis mázkopással, m: 14,5 cm
11399.

5 000 HUF

Miskakancsó. Tiszafüred környéke, kis kopással, m: 19,5 cm
11400.

4 800 HUF
13,01
15,00

4 darab csempekép az évszakok ábrázolásával, jelzett festmények reprodukcióival, 15x15 cm
11401.

3 600 HUF
9,76
11,25

Jelzett miskakancsó, Tiszafüred, kis mázhibákkal, m: 16 cm
11402.

5 500 HUF
14,91
17,19

Karda Imre nagyváza, jelzett, m: 40 cm
11403.

4 200 HUF
11,38
13,13

2 darab iparművész kerámia ikebana, közte Mihály Béla, kis mázhibákkal.
11404.

3 200 HUF
8,67
10,00

11405.

3 600 HUF
9,76
11,25

11406.

3 600 HUF
9,76
11,25

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF