Art-ceramics

Number of items: 206

Mezőtúri miskakncsó, KISZ felirattal, m: 21 cm
11419.

4 200 HUF
11,38
13,13

Gránit iparművész váza, cca 1960, jelzett, hibátlan, m: 23,5 cm
11420.

4 200 HUF
11,38
13,13

Les Gábor nagybányai keramikus: Férfi fej korsó. Jelzett, m: 13 cm
11421.

4 200 HUF
11,38
13,13

Retro iparművészeti zöldes színű váza. Jelzett, kopással, m: 23,5 cm
11422.

3 800 HUF
10,30
11,88

Fórizsné Sárai Erzsébet: Dísztál. Jelzett, mázkopással, d: 22,5 cm
11423.

4 400 HUF
11,92
13,75

Iparművész sárga-fekete váza. Jelzés nélkül, mázkopással, m: 28 cm
11424.

4 200 HUF
11,38
13,13

Retro német indigómázas váza. Jelzett, m: 23,5 cm
11425.

4 200 HUF
11,38
13,13

Retro német virágmintás váza, pattogzással, m: 23 cm
11426.

4 200 HUF
11,38
13,13

Retro osztrák design váza, applikációkkal, jelzett, m: 19 cm
11427.

4 200 HUF
11,38
13,13

Bay Keramik vintage váza. Jelzett, címkével jelzett, kis kopással, m: 17,5 cm
11428.

4 200 HUF
11,38
13,13

Strehla geometrikus mintázatú váza. Jelzett, kis kopással, m: 30,5 cm
11429.

4 200 HUF
11,38
13,13

2 db kerámia váza üveg kémcső betétekkel Tartó mérete 16x12 cm, 10 cm.
11430.

4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF