Art-ceramics

Number of items: 206

Friedrich Goldscheider (1845-1897): Art deco japán nő falidísz. Jelzett, sérüléssel, 34x21 cm
11334.

40 000 HUF
108,40
125,00

Gorka Géza (1894-1971): Horpasztott négyoldalú váza. Repesztett mázzal, jelzett, aljánál lepattanással, m: 15 cm
11335.

38 000 HUF
102,98
118,75

Gorka Géza (1894-1971): Ugrasztott mázas váza. Jelzett, talpánál restaurálással, m: 17,5 cm
11336.

40 000 HUF
108,40
125,00

Gorka Géza (1894-1971): Kínáló. Jelzett, kis mázkopásokkal, 19x12x11 cm
11337.

17 000 HUF
46,07
53,13

Gorka Géza (1894-1971): Kisváza ugrasztott mázzal. Jelzett, m: 10 cm
11338.

24 000 HUF
65,04
75,00

Tűzoltó figura. cca 20. sz. eleje, mázas kerámia, kis kopással, m: 23,5 cm
11339.

34 000 HUF
92,14
106,25

11340.

8 000 HUF

Tepsi. Somogy. XIX: sz. mázas cserép, kézzel festett, sérült d: 37 cm
11341.

6 000 HUF

Fazék. Ungvár, 19. sz. második fele, sérült, hiánnyal, m: 20,5 cm
11342.

3 200 HUF
8,67
10,00

Szilke. Mázas peremű cserép XIX. sz. Kézzel festett, hibátlan
11343.

4 000 HUF

Tál. cca 19. sz. vége, Székelyföld, mázhibákkal, d: 26 cm
11344.

4 000 HUF

Vizeskancsó. Alföld, cca 20. sz. első fele, sérüléssel, m: 16 cm
11345.

2 600 HUF
7,05

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF