Art-ceramics

Number of items: 206

11407.

4 000 HUF

Hölgy kosárral. Lengyel kerámia kép, fa lapra applikálva, figura h: 31,5 cm
11408.

4 400 HUF
11,92
13,75

Miskakancsó, Mezőtúr, mázkopással, m: 24,5 cm
11409.

4 800 HUF
13,01
15,00

Olasz retro design váza. Jelzett, kis kopással, m: 32,5 cm
11410.

4 200 HUF
11,38
13,13

Retro sorszámozott kerámia váza. Jelzett, hibátlan, m: 19,5 cm
11411.

3 800 HUF
10,30
11,88

Retro iparművészeti zöldes színű váza. Jelzett, kis kopással, m: 19,5 cm
11412.

3 800 HUF
10,30
11,88

Retro német plasztikus váza. Jelzett, hibátlan, m: 21,5 cm
11413.

3 800 HUF
10,30
11,88

Iparművész kínáló, mázas kerámia, jelzett, hibátlan, d: 19,5 cm
11414.

3 800 HUF
10,30
11,88

11415.

4 800 HUF
13,01
15,00

Péter Mária: Retró tál, jelzett, hibátlan, d: 28 cm
11416.

3 800 HUF
10,30
11,88

Márványosan mintázott iparművész ikebana, jelzett, 17x18 cm
11417.

4 200 HUF
11,38
13,13

Jelzés nélkül: Virágos kerámia fali dísz. Mázas kerámia, hibátlan 15x28 cm
11418.

3 800 HUF
10,30
11,88

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF