Art-ceramics

Number of items: 206

11370.

7 500 HUF
20,33
23,44

Világhy Árpád (1960-): Szerelmesek. Jelzés nélkül, terrakotta, m: 35 cm
11371.

9 500 HUF
25,75
29,69

Nagy kerámia tétel: egy doboznyi erdélyi és más kerámia tárgy
11372.

7 000 HUF
18,97
21,88

Király Károly 12 darabos kávézó összeállítás, jelzett.
11374.

8 000 HUF

2 db régi Steinbach Mezőtúr napraforgós váza. Mázas kerámia, jelzett, minimális mázhibával 30 cm
11375.

8 000 HUF

cca 1915 Gerencsér Siklós vizeskorsó, mázas kerámia, mázkopással, jelzett, m: 30,5 cm
11376.

8 000 HUF
39

Kerezsi Gyöngyi (1943-) asztaldísz, jelzett, 15x15 cm
11377.

4 200 HUF
11,38
13,13

Német retro iparművész plasztikusan csorgatott mázas váza, kis mázhibával, m: 29 cm
11378.

5 500 HUF
14,91
17,19

Retro német váza, jelzett, kis kopással, m: 16 cm
11379.

3 800 HUF
10,30
11,88

Mázas kerámia füstölőtartó, kis kopással, m: 16 cm
11380.

3 800 HUF
10,30
11,88

Várdeák Ildikó: Ugrasztott mázas kínáló. Jelzett, 21x20 cm
11381.

3 600 HUF
9,76
11,25

Várdeák Ildikó: Ugrasztott mázas kínáló. Jelzett, d: 20,5 cm
11382.

3 600 HUF
9,76
11,25

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF