Art-ceramics

Number of items: 206

Izsépy kerámia: Macskáját féltő lány. Lekopott címkével, m: 14 cm
11467.

5 000 HUF

Pesthidegkuti korall mintás falitál, jelzés nélkül, kopással, d: 27 cm
11469.

4 000 HUF

RM jelzéssel: Sárkányvár, Samottos kerámia, kézzel festett, jelzett, apró lepattanással 25x17 cm
11470.

2 400 HUF

6 darab iparművészeti bögre, fa tartó, bögre m: 8 cm, teljes m: 31 cm
11471.

4 200 HUF
11,38
13,13

cca 1930/40, Hódmezővásárhely 4 darab kerámia, mázhibákkal, d: 19-21 cm
11472.

2 800 HUF

HJ Szeged lüszter mázas kerámia váza. Jelzett, hibátlan 34 cm
11473.

5 000 HUF

Kerámia párologtató, kézzel festett, hibátan 23 cm
11474.

4 400 HUF
11,92
13,75

Olasz terrakotta tégely, ókori nőalakokat mintázó reliefszerű díszítéssel, jelzett: D. Bercigli, kissé kopott, d: 7,5 cm, m: 5,5 cm
11475.

3 600 HUF
9,76
11,25

Miskakancsó, Mezőtúr, kis repedéssel, m: 19,5 cm
11476.

3 000 HUF

Pannonhalmi apátság. Mázas kerámia plakett, kis kopással, 24x14 cm
11477.

1 400 HUF

4 db kínai porcelán maszk. Kézzel festett, kerámia, hibátlan 11 cm
11478.

3 000 HUF

11479.

2 600 HUF
7,05

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF