https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Antique Number of items: 225
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
3272443
12598
479
0
6000
Antique
Artworks & Paper
1
Albert Köhler (AK & Cie) jugendstil tálca, jelzett, kopással, h: 36 cm
The item is not available
Starting price:
6 000 HUF
3049883
12599
479
0
4400
Antique
Artworks & Paper
1
Antik bronz kétágú neorokokó gyertyatartó. Kopással, 30x35 cm
Starting price:
4 400 HUF
3025162
12600
479
0
2600
Antique
Artworks & Paper
1
1948, Türelemüveg kálváriajelenettel, m: 19 cm
The item is not available
Starting price:
2 600 HUF
3006155
12601
479
0
3200
Antique
Artworks & Paper
1
Kínai lakkozott ékszeres doboz, jelzéssel, tájkép jelenettel, 14,5x10,5x8,5 cm
The item is not available
Starting price:
3 200 HUF
3028761
12602
479
0
1600
Antique
Artworks & Paper
1
Retro türelemüveg kálváriajelenettel, m: 20 cm
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
2964271
12603
479
0
3400
Antique
Artworks & Paper
1
Antik ezüstözött réz kaviárkínáló, üvegbetétek nélkül, kopással, 31x19x15 cm
Starting price:
3 400 HUF
2879495
12604
479
0
55000
Antique
Artworks & Paper
1
XIX. sz. eleje. Püspöksüveg (ezüst brokát, ezüst hímzéssel) szakadásokkal / Bishops hat. 30x40 cm
The item is not available
Starting price:
55 000 HUF
3120045
12605
479
0
220000
Antique
Artworks & Paper
1
Türkmén Jomud főszőnyeg. cca 18. sz. vége, sérüléssel és javítással, 283x170 cm /// "Felvetője szürkésbarna, elszövője nagyon vékony barna gyapjú. Csomózása szimmetrikus, csomószáma: 2.014 / köbdm. Rendkívül gondos rajzú az ún. ovodan főbordűrje és a két végének fásmintás lezárása. Színei: csont, sötétbarna, sötét- és világoskék, palackzöld, padlizsán, rozsda- és narancsvörös, baracksárga. Anyaga és a munka tekintélyes korról tanúskodnak. Kopott, néhol csomóhiányos, régi javítások, kissé kiszáradt. Az alsó végén egy korábbi kelim és rojt kiegészítés, felül egy későbbi, de hasonló javítás. Oldalain csonkolt mellékbordűr és a sirászi hiányoznak."
The item is not available
Starting price:
220 000 HUF
3120100
12606
479
0
24000
Antique
Artworks & Paper
1
Türkmén Szárik küszöbszőnyeg. cca 1820-1860, sérülésekkel, 100x70 cm. /// "Felvetője natúr, fehér, az elszövő sötétbarna. Csomózása emelt, jobbra nyitott, aszimmetrikus, csomószáma: 1248 / köbdm. Színei: fehér, sötétbarna, sötétkék, sötétzöld, padlizsán, élénk- és rézvörös, meggyszín. Szokatlanul erőteljes színvilága, melyből az élénkvörös helyenként bevérzett. Középtengelyében öt, alulról felfelé egyre kisebbedő, a tauk gölre emlékeztető medalionnal. Az élénkvörös mezőt két oldalról, felezett tekke és csaudor köztesgölök keretezik. Bordűrje nagyon archaikus, a szalorokon használtakra emlékeztet. Kopott, csonkolt."
The item is not available
Starting price:
24 000 HUF
3225776
12607
479
0
26000
Antique
Artworks & Paper
1
cca 19. sz. vége, antik japán borotválkozótükör, sérüléssel, pótlással, 26x26 cm
The item is not available
Starting price:
26 000 HUF
3160330
12608
479
0
14000
Antique
Artworks & Paper
1
1919 Hadifogoly munka. 1919, orosz hadifogságban, faragott fa, h: 71 cm
Starting price:
14 000 HUF
3116271
12609
479
0
9000
Antique
Artworks & Paper
1
The item is not available
Starting price:
9 000 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours:
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment