Antique Number of items: 225
3265735
12523
479
Antique
Kínai faragott könyvtámasz, 32x14 cm
6 000 HUF
3268029
12524
479
Antique
Szecessziós gyufatartó, virágmintákkal, aranyozott réz, 17x10x10 cm
8 000 HUF
3267994
12525
479
Antique
Marokkói festett fa díszdoboz, 22x11x5 cm
5 000 HUF
3268012
12526
479
Antique
Ikon - Szent Miklós. cca 19. sz. vége, orosz, erősen sérült, 22x18 cm
8 000 HUF
3267989
12527
479
Antique
Iparművész gyertyatartó, két állítható tartóval, bronz.
6 000 HUF
3267965
12528
479
30000
Antique
Ikon - Pantokrátor Krisztus. Tojástempera, fa, ezüst (Ag) okláddal. 1898-1914, Moszkva, AC mesterjegy, Ivan Sergeyevich Lebedkin felülvizsgálati jegy, jelzett az okládon, jelzett a glórián, 18x14,5 cm
30 000 HUF
3267752
12529
479
Antique
Kézzel festett 7 részes orosz matrjoska baba szett, egyik darabon jelzett, mindegyik babán más-más klasszikus orosz mesejelenettel festett, m: 18 cm alatt
8 000 HUF
3267785
12530
479
15000
Antique
Úti ikon - Szent Miklós. Orosz, cca 19. sz. második fele, bronz, modern üvegezett keretben, 10x8 cm
15 000 HUF
3267540
12531
479
15000
Antique
Hírnök szobor. Réz, bronz, cca 20. sz. eleje, Benin, m: 21,5 cm
15 000 HUF
3267213
12532
479
15000
Antique
Réz edény. cca 15-18. sz., feltehetően magyar, vastag réz, d: 33 cm, m: 6,5 cm
15 000 HUF
3268424
12533
479
5500
Antique
Antik kínai faragott zsírkő ecsettartó, majomfigurákkal, 18x12 cm
5 500 HUF
3268511
12534
479
Antique
Modern keresztelő készlet, tálcán, kopással, 37x28 cm
5 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house