Antique

Number of items: 225

Kínai faragott könyvtámasz, 32x14 cm
12523.

6 000 HUF
10

Szecessziós gyufatartó, virágmintákkal, aranyozott réz, 17x10x10 cm
12524.

8 000 HUF

Marokkói festett fa díszdoboz, 22x11x5 cm
12525.

5 000 HUF

Ikon - Szent Miklós. cca 19. sz. vége, orosz, erősen sérült, 22x18 cm
12526.

8 000 HUF

Iparművész gyertyatartó, két állítható tartóval, bronz.
12527.

6 000 HUF

Ikon - Pantokrátor Krisztus. Tojástempera, fa, ezüst (Ag) okláddal. 1898-1914, Moszkva, AC mesterjegy, Ivan Sergeyevich Lebedkin felülvizsgálati jegy, jelzett az okládon, jelzett a glórián, 18x14,5 cm
12528.

30 000 HUF
81,30
93,75
50

Kézzel festett 7 részes orosz matrjoska baba szett, egyik darabon jelzett, mindegyik babán más-más klasszikus orosz mesejelenettel festett, m: 18 cm alatt
12529.

8 000 HUF

Úti ikon - Szent Miklós. Orosz, cca 19. sz. második fele, bronz, modern üvegezett keretben, 10x8 cm
12530.

15 000 HUF
40,65
46,88

Hírnök szobor. Réz, bronz, cca 20. sz. eleje, Benin, m: 21,5 cm
12531.

15 000 HUF
40,65
46,88

Réz edény. cca 15-18. sz., feltehetően magyar, vastag réz, d: 33 cm, m: 6,5 cm
12532.

15 000 HUF
40,65
46,88

Antik kínai faragott zsírkő ecsettartó, majomfigurákkal, 18x12 cm
12533.

5 500 HUF
14,91
17,19

Modern keresztelő készlet, tálcán, kopással, 37x28 cm
12534.

5 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF