Antique

Number of items: 225

Római ünnepség plasztikus öntöttvas fali dísztál. XIX. sz. vége. 26 cm
12548.

5 000 HUF

Asztali tükör. Réz kerettel. Mozgatható 39 cm
12549.

8 000 HUF

Ezüstözött alpakka pezsgős / borosüveg tartó állvány. Nyitható nyakrésszel. XX. sz. eleje. 28 cm + egy hozzáillő pohár
12550.

15 000 HUF
40,65
46,88

Bronz asztali csengő plasztikus díszítéssel 15 cm
12551.

Cancelled

2 db cloisson réz váza 11 cm
12552.

2 db cloisson réz váza 11 cm

3 600 HUF
9,76
11,25

Orosz ortodox ikon. Krisztust és hat szentet ábrázol. Tojástempera,fa tábla, sérülésekkel 36x31 cm XIX. sz.
12553.

40 000 HUF
108,40
125,00

cca 18-19. sz., Templomi kehely és ostyatál, aranyozott fém, d: 13,5 cm, m: 15,5 cm
12554.

12 000 HUF

Antik fokos, fa nyéllel, cca 19. sz., h: 80 cm
12555.

5 000 HUF

Jugendstil névjegykártyatartó, nimfa alak és béka figurákkal, üvegbetét nélkül, kopással, 28x22 cm
12556.

12 000 HUF

Kaukázusi bokhara szőnyeg, kopott, 128x100 cm
12557.

4 000 HUF
14

Iparművész levélnyitó kés és tálka. Réz, zománc 31 cm
12558.

3 800 HUF
10,30
11,88

Levélnyitó és pecsételő készlet. Jáspis nyéllel XIX. sz. Díszdobozban 20 cm, 8 cm
12559.

15 000 HUF
40,65
46,88

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF