Antique
Number of items: 225
3270057
12548
479
Antique
Római ünnepség plasztikus öntöttvas fali dísztál. XIX. sz. vége. 26 cm
5 000 HUF
3270435
12549
479
Antique
Asztali tükör. Réz kerettel. Mozgatható 39 cm
8 000 HUF
3270142
12550
479
15000
Antique
Ezüstözött alpakka pezsgős / borosüveg tartó állvány. Nyitható nyakrésszel. XX. sz. eleje. 28 cm + egy hozzáillő pohár
15 000 HUF
3270302
12551
479
Antique
Bronz asztali csengő plasztikus díszítéssel 15 cm
3263390
12552
479
Antique
2 db cloisson réz váza 11 cm
3 600 HUF
3263329
12553
479
40000
Antique
Orosz ortodox ikon. Krisztust és hat szentet ábrázol. Tojástempera,fa tábla, sérülésekkel 36x31 cm XIX. sz.
40 000 HUF
3265378
12554
479
Antique
cca 18-19. sz., Templomi kehely és ostyatál, aranyozott fém, d: 13,5 cm, m: 15,5 cm
12 000 HUF
3265212
12555
479
Antique
Antik fokos, fa nyéllel, cca 19. sz., h: 80 cm
5 000 HUF
3265195
12556
479
Antique
Jugendstil névjegykártyatartó, nimfa alak és béka figurákkal, üvegbetét nélkül, kopással, 28x22 cm
12 000 HUF
3263317
12557
479
Antique
Kaukázusi bokhara szőnyeg, kopott, 128x100 cm
4 000 HUF
3089548
12558
479
3800
Antique
Iparművész levélnyitó kés és tálka. Réz, zománc 31 cm
3 800 HUF
3124141
12559
479
15000
Antique
Levélnyitó és pecsételő készlet. Jáspis nyéllel XIX. sz. Díszdobozban 20 cm, 8 cm
15 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m