Antique

Number of items: 225

Szent palástban. Erdélyi antik festett üvegikon, fakeretben, 39,5×27 cm
12622.

8 000 HUF

Szent könyvvel. Erdélyi antik festett üvegikon, fakeretben, 39×27 cm
12623.

8 000 HUF

Fa mozsár. Antik. Fa, szúrágta. m: 25 cm, d: 14 cm
12624.

5 000 HUF

12625.

24 000 HUF
65,04
75,00

12626.

4 200 HUF
11,38
13,13

cca 19. sz. vége. Francia gyerekszék. Néhol kissé laza illesztéssel, korának megfelelő állapotban, m: 69 cm
12627.

20 000 HUF
54,20
62,50

Ikon, mozaik (üveg és műanyag), jelzés nélkül, XXI. sz. eleje, fakeretben, 31x23 cm
12628.

3 000 HUF

Azonosítatlan jelzéssel: Zöldes táj. Tűzzománc, fa keretben 17x11 cm
12629.

1 800 HUF

Vajdahunyad, Hunedoara. Intarzia 29x42. farost háttérrel
12630.

6 000 HUF

cca 19. sz. vége, Szecessziós bronz asztali szett, tálca, gyufatartó, gyertyatartó, tálca 40x21 cm
12631.

16 000 HUF
43,36
50,00

12632.

12 000 HUF

Modern kazak szőnyeg, kis folttal, javítással, 185x93 cm
12633.

10 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF