Antique
Number of items: 225
3227967
12622
479
Antique
Szent palástban. Erdélyi antik festett üvegikon, fakeretben, 39,5×27 cm
8 000 HUF
3227969
12623
479
Antique
Szent könyvvel. Erdélyi antik festett üvegikon, fakeretben, 39×27 cm
8 000 HUF
3227982
12624
479
Antique
Fa mozsár. Antik. Fa, szúrágta. m: 25 cm, d: 14 cm
5 000 HUF
3227810
12625
479
24000
Antique
24 000 HUF
3107031
12626
479
4200
Antique
4 200 HUF
3159542
12627
479
Antique
cca 19. sz. vége. Francia gyerekszék. Néhol kissé laza illesztéssel, korának megfelelő állapotban, m: 69 cm
20 000 HUF
3208707
12628
479
Antique
Ikon, mozaik (üveg és műanyag), jelzés nélkül, XXI. sz. eleje, fakeretben, 31x23 cm
3 000 HUF
3202831
12629
479
Antique
Azonosítatlan jelzéssel: Zöldes táj. Tűzzománc, fa keretben 17x11 cm
1 800 HUF
3202885
12630
479
Antique
Vajdahunyad, Hunedoara. Intarzia 29x42. farost háttérrel
6 000 HUF
3202897
12631
479
Antique
cca 19. sz. vége, Szecessziós bronz asztali szett, tálca, gyufatartó, gyertyatartó, tálca 40x21 cm
16 000 HUF
3202898
12632
479
Antique
12 000 HUF
3211340
12633
479
Antique
Modern kazak szőnyeg, kis folttal, javítással, 185x93 cm
10 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m