Antique

Number of items: 225

12646.

4 000 HUF

12647.

19 000 HUF
51,49
59,38

Réz váza, poncolt, plasztikus díszítéssel 18 cm
12648.

3 200 HUF
8,67
10,00

Tűzzománc mintás réz váza. Kína, cca 19. sz. közepe, m: 18,5 cm
12649.

20 000 HUF
54,20
62,50

Tűzzománc mintás réz váza. Kína, cca 19. sz. vége, ütődésnyommal, m: 23,5 cm
12650.

3 800 HUF
10,30
11,88

Szecessziós kétágú rézlemez falikar, m: 34 cm
12651.

8 000 HUF

12652.

9 000 HUF
24,39
28,13

12653.

5 500 HUF
14,91
17,19

12654.

100 000 HUF
271,00
312,50

12655.

40 000 HUF
108,40
125,00

Iparművész réz váza. Jelzés nélkül, felületi karcokkal 26 cm
12656.

4 400 HUF
11,92
13,75

Kare design kép. Applikáció, kollázs, rétegelt falemez. Egyedi darab. Jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben. 80x120 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
12657.

28 000 HUF
75,88
87,50

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF