Antique Number of items: 225
3224126
12610
479
Antique
Sztereokép néző American Streoscopic Co. 34 cm
16 000 HUF
3164053
12611
479
4200
Antique
1942 A Genti Zenei Konzervatórium trombita szakán tanult hallgatónak adott érme, oklevele üvegezett keretben 46x32 cm
4 200 HUF
3230454
12612
479
15000
Antique
Régi vadász stílusú 8 darabos színezett talpú römer pohár készlet, márvány tálcán, agancs alakú fém fogókkal, tálcán kopással 58x18 cm, poharak m: 13,5 cm
15 000 HUF
3228883
12613
479
7500
Antique
Asztali tolltartó és tintatartó. Márvány 33x23 cm
7 500 HUF
3226714
12614
479
Antique
Ókori makedón királyi motívummal ellátott fém tál. Jelzett, iparművész múzeumi replika d: 23 cm, eredeti dobozában
3 000 HUF
3225778
12615
479
Antique
Asztali feszület, a hátoldalán szabadkőműves jelképekkel. Fém. XX: sz. eleje. 28 cm
12 000 HUF
3225790
12616
479
Antique
Mécsestartó, áttört aranyozott réz, több korból m: 12 cm
2 400 HUF
3230941
12617
479
24000
Antique
cca 19. sz. vége, Bunsen-égő. Köszörült díszítéses kristály test, jelzett ezüst (Ag) szerelékkel, m: 15,5 cm
24 000 HUF
3222273
12618
479
24000
Antique
Lőrincz Vitus (1933-): Mária. Tűzzománc kép, jelzett, fa keretben, 24x15 cm
24 000 HUF
3227936
12619
479
Antique
Jézus angyalokkal. Erdélyi antik festett üvegikon, fakeretben, 21×16,5 cm
5 000 HUF
3227943
12620
479
Antique
Szent család. Erdélyi antik festett üvegikon, 39×29 cm
7 000 HUF
3227948
12621
479
Antique
Ádám és Éva. Erdélyi antik festett üvegikon, sérült, fakeretben, 40×27 cm
8 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house