Antique

Number of items: 225

Szecessziós angol ezüstözött alpakka szószkiöntő, kagylóformából induló lábakon, pereménél kötegelt díszítéssel, kopással, 20x12 cm
12573.

3 000 HUF

Szecessziós ezüstözött alpakka jégvödör, kopással, m: 17 cm
12574.

4 000 HUF

Behavazott táj. Tűzzománc, fémlemez, jelzés nélkül, fakeretben. Apró sérülésekkel. 18,5×12 cm
12575.

5 000 HUF

Radnai Zoltán (1960-): Gondolat II. Tűzzománc, rézlap, jelzett, hátoldalán Radnai Galéria címkéjével. Egyedi, kissé sérült fakeretben, keretről egy apllikáció hiányzik, 16×16 (keretezett méret: 48,5x37) cm
12577.

20 000 HUF
54,20
62,50

Hegyi György (1922-2002): Trnovoi triptichon II. Mozaik, fa. Hátoldalán jelzett, töredékes Műcsarnok kiállítási raglappal és Képcsarnok Vállalat címkéjével, mely szerint kiállítva 1979-ben Dunaújvárosban. Fémkeretben, 60×48 cm
12578.

60 000 HUF
162,60
187,50

Szecessziós Kayser Zinn ón mécses. Jelzett 25 cm
12579.

20 000 HUF
54,20
62,50

WMF ezüstözött pezsgős vödör, jelzett, kopással, m: 25 cm
12580.

3 400 HUF
9,21
10,63

Szecessziós vas és bronz kétágú gyertyatartó, m: 24 cm
12581.

4 800 HUF
13,01
15,00

12582.

6 000 HUF

12583.

6 000 HUF

Art deco réz falilámpa pár, búrákkal, m: 21 cm
12584.

6 500 HUF
17,62
20,31
9

cca 1900, Angol ezüstözött teáskanna, jelzett, fogógomb nélkül, m: 14 cm
12585.

4 200 HUF
11,38
13,13

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF