Antique Number of items: 225
3266451
12573
479
Antique
Szecessziós angol ezüstözött alpakka szószkiöntő, kagylóformából induló lábakon, pereménél kötegelt díszítéssel, kopással, 20x12 cm
3 000 HUF
3266452
12574
479
Antique
Szecessziós ezüstözött alpakka jégvödör, kopással, m: 17 cm
4 000 HUF
3264300
12575
479
Antique
Behavazott táj. Tűzzománc, fémlemez, jelzés nélkül, fakeretben. Apró sérülésekkel. 18,5×12 cm
5 000 HUF
3265118
12577
479
Antique
Radnai Zoltán (1960-): Gondolat II. Tűzzománc, rézlap, jelzett, hátoldalán Radnai Galéria címkéjével. Egyedi, kissé sérült fakeretben, keretről egy apllikáció hiányzik, 16×16 (keretezett méret: 48,5x37) cm
20 000 HUF
3265864
12578
479
60000
Antique
Hegyi György (1922-2002): Trnovoi triptichon II. Mozaik, fa. Hátoldalán jelzett, töredékes Műcsarnok kiállítási raglappal és Képcsarnok Vállalat címkéjével, mely szerint kiállítva 1979-ben Dunaújvárosban. Fémkeretben, 60×48 cm
60 000 HUF
3268856
12579
479
Antique
Szecessziós Kayser Zinn ón mécses. Jelzett 25 cm
20 000 HUF
3179713
12580
479
3400
Antique
WMF ezüstözött pezsgős vödör, jelzett, kopással, m: 25 cm
3 400 HUF
3195574
12581
479
4800
Antique
Szecessziós vas és bronz kétágú gyertyatartó, m: 24 cm
4 800 HUF
3145718
12582
479
Antique
6 000 HUF
3145721
12583
479
Antique
6 000 HUF
3221256
12584
479
6500
Antique
Art deco réz falilámpa pár, búrákkal, m: 21 cm
6 500 HUF
3217316
12585
479
4200
Antique
cca 1900, Angol ezüstözött teáskanna, jelzett, fogógomb nélkül, m: 14 cm
4 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house