Antique

Number of items: 225

Triptychon - Szent Miklós ünnepekkel. Fent: Akheiropoietos, középen: Szent Miklós, bal szárnyon: Bevonulás Jeruzsálembe, Jézus bemutatása a templomban, jobb szárnyon: Krisztus pokolraszállása, Krisztus menybemenetele. Bronz, orosz, cca 19. sz. második fele, 10,5x14,5 cm
12719.

8 000 HUF
20

Japán netsuke. Faragott ekzóta fa, jelzett, m: 7 cm
12720.

14 000 HUF
37,94
43,75

12721.

30 000 HUF
81,30
93,75

12722.

20 000 HUF
54,20
62,50

12723.

2 600 HUF
7,05

11 db emlékkanál, fém.
12724.

11 db emlékkanál, fém.

8 000 HUF

Sopron város címere (,,Civitas Fidelissima" - A leghűségesebb város), fémöntvény, dombormű, felakasztható, kopott, 12,5x10,5 cm
12725.

4 000 HUF

12 db emlékkanál, fém.
12726.

12 db emlékkanál, fém.

10 000 HUF

cca 1970 Lengyel sasos iparművész fém borítású notesz /  Polish eagle craftsman metal-covered notebook 11x16 cm
12727.

1 000 HUF

Ezüstözött fém, sodronyozott színházi táska, szép megkímélt állapotban, jelzés nélkül. 17x14,5, h: 41 cm
12728.

8 000 HUF

Dömötör László (1914-1995) iparművész réz kínáló tálka, szüreti jelenettel 12x18 cm kopott
12729.

2 000 HUF

Jajesnica Róbert szelence. Réz, plasztikus díszítéssel. 7,5x7,5 cm
12730.

6 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF