Antique
Number of items: 225
3210772
12707
479
Antique
Süteményes villa és kés készlet + tortalapát, gyöngyház nyéllel 14-21 cm
2 400 HUF
3210774
12708
479
Antique
Süteményes villa és kés készlet, rózsafa nyéllel, aranyozott 21-25 cm
2 400 HUF
3270579
12709
479
Antique
Kenyérpecsételő. Máramaros, 19. sz. második fele, faragott fa, d: 13 cm
8 000 HUF
3202803
12710
479
Antique
4 000 HUF
3202802
12711
479
Antique
4 000 HUF
3202830
12712
479
Antique
Azonosítatlan jelzéssel: Türkiz táj. Tűzzománc, fa keretben 14x11 cm
1 800 HUF
3202829
12713
479
Antique
Azonosítatlan jelzéssel: Tengerparti táj. Tűzzománc, fa keretben 14x11 cm
1 800 HUF
3234590
12714
479
5500
Antique
3 darab antik cloisonne tárgy, váza, gyűrűtartó, teknős, m: 5 cm alatt
5 500 HUF
3040914
12715
479
3200
Antique
Szecessziós pudrié. Réz, belső tükrön sérülés, 10,5x5,5 cm
3 200 HUF
3138132
12716
479
Antique
Páva motívumos iparművész tálka / hamuzó, öntött fém, jelzett, 13,5x10x2 cm
4 000 HUF
2723860
12717
479
Antique
10 000 HUF
3268000
12718
479
Antique
Antik gyertyatartó, magyar koronás jelzéssel és mesterjegyekkel, súlyozott, m: 6,5 cm
3 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m