Antique Number of items: 225
3242255
12694
479
Antique
Ékszertartó állvány, Kovácsoltvas. m: 39 cm, d: 34 cm
5 000 HUF
3242721
12695
479
24000
Antique
7 db kínai színházi maszk, festett gipsz, némelyik "borotvált" Fejek mérete 10-13 cm ig, szakállal 25 cm 5 db régebbi jelzett, kettő modernebb. Shangtiantai Yuan, Yao, főúr, Bao Shian / 7 Chinese theater masks, painted plaster, some "shaved" Head size up to 10-13 cm, with beard 25 cm 5 older ones marked, two more modern. Shangtiantai Yuan, Yao, lord, Bao Shian
24 000 HUF
3243449
12696
479
Antique
cca 1930, lovaspóló játékos bronz alakjával díszített márvány tolltartó, 37x22x19 cm
20 000 HUF
3248307
12697
479
Antique
Max Hatscheck színházi távcső tokjában, kopással, jelzett
6 000 HUF
3248302
12698
479
15000
Antique
15 000 HUF
3248314
12699
479
Antique
1914 Alpakka hatalmas szervírozótál, tulajdonosi megjelöléssel, pereménél futó rózsamintával, kopással, 4 félgömb lábon, d: 50 cm
10 000 HUF
3243825
12700
479
Antique
Faragott csont és gyöngyház berakásokból álló kínai kép, üvegezett fa keretben, 1-1 elemhiánnyal, teljes méret 31x39 cm
8 000 HUF
3253901
12702
479
Antique
Női ing. Mezőség, cca 19. sz. vége, hímzett monogrammal.
2 400 HUF
3263277
12703
479
30000
Antique
Antimenzion - Krisztus siratásának jelenetével. 1751, magyar, vászonra nyomott fametszet, a kereszt ábrázolásának helyén hátoldalt felvarrott kegytárgy ereklyével, cca 46x56 cm /// "Az antimenzion a bizánci rítusú egyházakban (ortodox és görög katolikus) használatos, négyszögletű textília, amelyen rendszerint Krisztus keresztről való levételének és siratásának sokszorosító technikával (fa- vagy rézdúc alkalmazásával) textilre nyomott ábrázolása látható. A kompozíció hátterében álló kereszt szárába viaszba helyezett ereklyét varrnak, a hordozó vásznat bélelik. Az antimenziont a püspök szenteli meg, nevét és a szentelés évét az ikon alatti mezőbe helyezett felirat rögzíti, nélküle Szent Liturgiát végezni tilos, ezért minden templom oltárán megtalálható."
30 000 HUF
3264099
12704
479
Antique
Régi pipa, eredeti tokkal, a tok belsején jelzett: Weisz G. Budapest, Rákóczi-út 70., kissé kopott, a pipa ragasztott, h: 16 cm
1 600 HUF
3202729
12705
479
Antique
Színházi táska. Ezüstözött fém. Jelzett 25 cm
4 000 HUF
3270585
12706
479
Antique
Kenyérpecsételő. Máramaros, 19. sz. második fele, faragott fa, 6x5 cm
4 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house