Number of items: 437
3234862
11618
476
Hummel fiú kosárral, jelzett, restaurált, m:16,5 cm
9 000 HUF
3234864
11619
476
Hummel lány kiscsibékkel és tyúkokkal, jelzett, restaurált, m:11,5 cm
10 000 HUF
3234877
11620
476
Scheibe-Alsbach Joachim Murat szobor, jelzett, restaurált, m: 24 cm
10 000 HUF
3234874
11621
476
Scheibe-Alsbach Pierre Cambronne szobor, jelzett, restaurált, m: 27 cm
10 000 HUF
3234867
11622
476
Hummel iskolás lány, jelzett, restaurált, m: 13,5 cm
8 000 HUF
3234768
11623
476
Antik historizáló porcelán ékszeres doboz, restaurált, d: 9 cm
9 000 HUF
3234761
11624
476
Scheibe-Alsbach La Fayette porcelán szobor, jelzett, restaurált, m: 24,5 cm
10 000 HUF
3234581
11625
476
Antik zenélő női akt porcelán figura, 14x9,5 cm
9 000 HUF
3234564
11626
476
Hummel bárányoknak zenélő gyermekek, jelzett, restaurált, m: 12 cm
10 000 HUF
3234688
11627
476
Alt Wien kétalakos porcelán lámpatest, restaurált, sérült, jelzett, m: 32 cm az égő tetejéig
10 000 HUF
3240090
11628
476
4200
4 darab német aranyozott elefántcsontszínű porcelán váza, jelzett, m: 15-18 cm
4 200 HUF
3240122
11629
476
6 darabos színes modern lakberendezési design tárgy, porcelán és üveg, érdekes darabokkal.
3 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m