Number of items: 437
3239322
11474
476
Herendi virágmintás ékszeres tál + Zsolnay virágmintás hamuzó, jelzett, h: 12-14 cm
2 000 HUF
3239327
11475
476
Herendi 2 darab gyűrűtartó tálka, jelzett, kis kopással, 5,5x5,5 cm, 10x7,5 cm
3 000 HUF
3234128
11476
476
Herendi petrezselyem mintás tálka, Kézzel festett, jelzett, minimális kopással 14x9 cm
3 600 HUF
3193768
11477
476
Herendi Viktória mintás csikkelnyomó, jelzett, kopással.
1 600 HUF
3227180
11478
476
Herendi Viktória mintás ékszertartó tálka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 10 cm
3 000 HUF
3193611
11479
476
Herendi virágmintás kosárka kínáló. 2. oszt. jelzéssel, d: 13 cm
2 000 HUF
3221896
11480
476
Herendi virág mintás porcelán hamutál, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, 13,5x9x2 cm
1 600 HUF
3220617
11481
476
Herendi eton mintás tál, jelzett, kis kopással, d: 26 cm
2 400 HUF
3217576
11482
476
Herendi litofán dísztányér, hibátlan, dobozában, d: 15,5 cm
2 600 HUF
3149078
11483
476
36000
36 000 HUF
3177606
11484
476
40000
40 000 HUF
3076299
11485
476
26000
26 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m