Number of items: 437

Herendi virágmintás ékszeres tál + Zsolnay virágmintás hamuzó, jelzett, h: 12-14 cm
11474.

2 000 HUF

Herendi 2 darab gyűrűtartó tálka, jelzett, kis kopással, 5,5x5,5 cm, 10x7,5 cm
11475.

3 000 HUF

Herendi petrezselyem mintás tálka, Kézzel festett, jelzett, minimális kopással 14x9 cm
11476.

3 600 HUF
9,76
11,25
10

Herendi Viktória mintás csikkelnyomó, jelzett, kopással.
11477.

1 600 HUF

Herendi Viktória mintás ékszertartó tálka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 10 cm
11478.

3 000 HUF
9

Herendi virágmintás kosárka kínáló. 2. oszt. jelzéssel, d: 13 cm
11479.

2 000 HUF

Herendi virág mintás porcelán hamutál, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, 13,5x9x2 cm
11480.

1 600 HUF

Herendi eton mintás tál, jelzett, kis kopással, d: 26 cm
11481.

2 400 HUF

Herendi litofán dísztányér, hibátlan, dobozában, d: 15,5 cm
11482.

2 600 HUF
7,05

11483.

36 000 HUF
97,56
112,50

11484.

40 000 HUF
108,40
125,00

11485.

26 000 HUF
70,46
81,25

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF