Number of items: 437
3239265
11498
476
3 darab porcelán nyúl, Zsolnay, Hollóházi, Drasche, jelzett, m: 8 cm alatt
3 600 HUF
3234107
11499
476
Zsolnay étkészlet részlet, ritka mintával. 4 tálaló tál, sótartó, tányérok. Kézzel festett, jelzett, kis kopással, egy tányéron repedéssel.
6 000 HUF
3234088
11500
476
Zsolnay keleti mintás 4 személyes süteményes készlet tálca + tál. Matricás, jelzett, kopással d: 24 cm, 15 cm
5 000 HUF
3193558
11501
476
cca 1910/30 Zsolnay 7 darab porcelán tárgy: zsánerképes tálak, japonizáló hasas bögre, emlékbögre, stb. Sérülésekkel, jelzett.
3 600 HUF
3198985
11502
476
3800
Zsolnay Lido Hotel 17 darab süteményes tányér, jelzett, kopással, d: 19,5 cm
3 800 HUF
2937795
11503
476
6 000 HUF
3152290
11504
476
Zsolnay kakas és tyúk. Jelzett, lepattanással, m: 12 cm
4 000 HUF
3218253
11505
476
Zsolnay szószos kínáló és tálaló kínáló tál. kék csíkos, jelzett, hibátlan d: 30 cm
4 000 HUF
3218247
11506
476
Zsolnay mitológiai jelenetes teás csészék aljjal. 6 db csésze, 11 db aljjal. Egy csésze sérült, többin kisebb kopások. Matricás, jelzett.
6 000 HUF
3177602
11507
476
5 000 HUF
3237000
11508
476
Zsolnay salátás tál. Porcelán, plasztikus díszítéssel, jelzett, hibátlan d: 25 cm
2 000 HUF
3237772
11509
476
Zsolnay - Szilárdi János porcelán mélytányér. Jelzett, hibátlan d: 25 cm
2 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m