Number of items: 437

3 darab porcelán nyúl, Zsolnay, Hollóházi, Drasche, jelzett, m: 8 cm alatt
11498.

3 600 HUF
9,76
11,25

Zsolnay étkészlet részlet, ritka mintával. 4 tálaló tál, sótartó, tányérok. Kézzel festett, jelzett, kis kopással, egy tányéron repedéssel.
11499.

6 000 HUF

Zsolnay keleti mintás 4 személyes süteményes készlet tálca + tál. Matricás, jelzett, kopással d: 24 cm, 15 cm
11500.

5 000 HUF

cca 1910/30 Zsolnay 7 darab porcelán tárgy: zsánerképes tálak, japonizáló hasas bögre, emlékbögre, stb. Sérülésekkel, jelzett.
11501.

3 600 HUF
9,76
11,25

Zsolnay Lido Hotel 17 darab süteményes tányér, jelzett, kopással, d: 19,5 cm
11502.

3 800 HUF
10,30
11,88

11503.

6 000 HUF

Zsolnay kakas és tyúk. Jelzett, lepattanással, m: 12 cm
11504.

4 000 HUF

Zsolnay szószos kínáló és tálaló kínáló tál. kék csíkos, jelzett, hibátlan d: 30 cm
11505.

4 000 HUF

Zsolnay mitológiai jelenetes teás csészék aljjal. 6 db csésze, 11 db aljjal. Egy csésze sérült, többin kisebb kopások. Matricás, jelzett.
11506.

6 000 HUF

11507.

5 000 HUF

Zsolnay salátás tál. Porcelán, plasztikus díszítéssel, jelzett, hibátlan d: 25 cm
11508.

2 000 HUF

Zsolnay - Szilárdi János porcelán mélytányér. Jelzett, hibátlan d: 25 cm
11509.

2 600 HUF
7,05

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF