Number of items: 437
3055836
11642
476
3200
3 darab bonbonier: közte pipacs formavilágot idéző pipacsmintás és francia porcelán, jelzett, kopással, egyik repedt, d: 8-13 cm
3 200 HUF
3055782
11643
476
3 darab ékszertartó tálka, közte 2 darab Rosenthal + Zsolnay pillangó mintás tálka. Jelzett, kopással.
2 400 HUF
3241942
11644
476
Kínai hatszemélyes teás készlet, jelzett, díszdobozban.
4 000 HUF
3241745
11645
476
Alföldi 8 darabos fűszertartó tétel, cukor, búzadara, babérlevél, köménymag, tea, paprika, só, bors feliratokkal, jelzett, m: 12-19 cm
5 000 HUF
3234304
11646
476
Nő tállal, stilizált porcelán figura, jelzés nélkül, hibátlan, m: 25,5 cm
3 600 HUF
3234303
11647
476
3200
Gzhel orosz porcelán öregapó, jelzett, hibátlan, m: 14,5 cm
3 200 HUF
3234316
11648
476
4200
Összegyűrt zacskó alakú design porcelán váza, belül mázas, kívül biszkvit, jelzés nélkül, hibátlan, m: 18,5 cm
4 200 HUF
3234394
11649
476
ASA Selection 6 darab porcelán paprika és csöves borsó lakásdísz tárgy, eredeti bontatlan csomagolásban
3 600 HUF
3234406
11650
476
ASA Selection 6 darab design kávés csésze alátéttel, jelzett, eredeti bontatlan csomagolásban.
6 000 HUF
3234547
11651
476
4800
Myotts Country Life 6 darab süteményes tányér. Jelzett, kis kopással, d: 20 cm
4 800 HUF
3234666
11652
476
3800
2 darab antik petróleumlámpa porcelánbetét, m: 11-12 cm
3 800 HUF
3234693
11653
476
3800
2 darab Blanc de Chine de Gayin figura, egyik jelzett, sérüléssel, m: 22-28 cm
3 800 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m