Number of items: 437
3234744
11654
476
Crown Dewon úrihölgy, jelzett, restaurált, m: 18 cm
6 000 HUF
3234741
11655
476
Porcelán petróleumlámpa, kézzel festett, m: 25 cm
5 000 HUF
3237234
11656
476
3400
Kínai famille rose dísztányér, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 26,5 cm
3 400 HUF
3236953
11657
476
Kegytárgy jellegű 6 darab festett porcelán bögre, m: 10 cm
5 000 HUF
3236881
11658
476
Drasche eozin mázas papagáj, jelzett, kopással, m: 12 cm
4 000 HUF
3236875
11659
476
3400
Meissen kétrészes dohányzó szett, jelzett, m: 6 cm alatt
3 400 HUF
3235854
11660
476
Royal Dux elefánt, jelzett, hibátlan, 11x7 cm
4 000 HUF
3237025
11661
476
Rosenthal Elite főnixmadaras cukortartó. Kézzel festett, jelzett, kopással 16x10 cm
4 000 HUF
3237338
11662
476
Wallendorf balerina. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 22,5 cm
5 000 HUF
3237334
11663
476
Volkstedl balerina. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 24x20 cm
5 000 HUF
3237322
11664
476
3400
Aquincum madár tojásokkal Kézzel festett, jelzett, hibátlan 10 cm
3 400 HUF
3237319
11665
476
3400
Rosenthal nyuszi. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 9 cm
3 400 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m