Number of items: 437

11411.

170 000 HUF
460,70
531,25

11412.

160 000 HUF
433,60
500,00

11413.

95 000 HUF
257,45
296,88

Herendi Viktória mintás 3x6 személyes tányér készlet leveses, sütemény és lapos tányér. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással d:19-26 cm
11414.

100 000 HUF
271,00
312,50

11417.

50 000 HUF
135,50
156,25

11418.

40 000 HUF
108,40
125,00

cca 1890, Zsolnay kaspó pink alapon magyaros ornamentikával. Magastüzű mázakkal fedett kőcserép. Jelzett: kobaltszínű családi pecsét, szájánál lepattanással, d: 15,5 cm, m: 13,5 cm
11419.

40 000 HUF
108,40
125,00

Herendi apróvirág mintás téte á téte, páros reggeliző készlet, nagy tálcával 30x40 cm. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással, egyik csészén hajszálrepedés
11421.

30 000 HUF
81,30
93,75

11422.

19 000 HUF
51,49
59,38

Hollóházi garden mintás madár. Jelzett, m: 12,5 cm
11423.

8 000 HUF

Herendi fürdőző nő, kézzel festett porcelán, hibátlan, Lux Elek terv, jelzett, m: 38 cm
11424.

48 000 HUF
130,08
150,00

Herendi Déryné nagy méretű figura, Terv.: Ligeti Miklós. kézzel festett, jelzett, hibátlan 36 cm
11425.

46 000 HUF
124,66
143,75

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF