Number of items: 437

Herendi Viktória mintás bonbonier. Jelzett, minimális kopással, 11,5x9 cm
11438.

8 000 HUF

11439.

11 000 HUF
29,81
34,38

Herendi malacot fogó lány. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, 13,5x9 cm
11440.

10 000 HUF

11441.

16 000 HUF
43,36
50,00

11442.

12 000 HUF

Herendi Viktória mintás váza, jelzett, hibátlan, m: 19 cm
11443.

18 000 HUF
48,78
56,25

Herendi Eton mintás porcelán dobozka rózsás fogóval. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 8x8 cm, m: 7 cm
11444.

10 000 HUF

Herendi gyümölcs mintás porcelán ékszeres dobozka Kézzel festett, jelzett, hibátlan 8x7x7 cm
11445.

7 000 HUF
18,97
21,88

Herendi Óherendi kinai figura. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 3,5 cm
11446.

8 000 HUF

Óherendi lúdon lovagló fiú, jelzett, restaurált, m: 20 cm
11447.

9 000 HUF
24,39
28,13

Herendi Déryné. Terv.: Ligeti Miklós. Kézzel festett, jelzett, restaurált, m: 21 cm
11448.

10 000 HUF

Herendi cipészfiú. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, eredeti dobozában, m: 13 cm
11449.

9 000 HUF
24,39
28,13

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF