Number of items: 437
3237024
11522
476
Hollóházi rózsás bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, hibátlan14x9 cm
7 000 HUF
3231277
11523
476
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán váza, matricás, jelzett, hibátlan, m: 20 cm
8 000 HUF
2854824
11524
476
4800
4 800 HUF
3237027
11525
476
Hollóházi homokozó ovis kislány, kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 10 cm
5 000 HUF
3233194
11526
476
Hollóházi porcelán kutya, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 15,5 cm
4 000 HUF
3233199
11527
476
8 darab Hollóházi tárgy + Aquincum zenész. Jelzett darabok, 1-1 sérüléssel, kopással, klf méretben.
4 000 HUF
3233551
11528
476
Hollóházi Jurcsák László által tervezett mintával díszített porcelán váza, matricás, jelzett, hibátlan, m: 15,5 cm
5 000 HUF
3234034
11529
476
5500
Hollóházi tükrös nő. Jelzett, minimális lepattanással, m: 28 cm
5 500 HUF
3239304
11530
476
Hollóházi sétáló lány. Jelzett, hibátlan, m: 25 cm
3 600 HUF
3147811
11531
476
2200
2 db Hollóházi porcelán kulacs. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 22,18 cm
2 200 HUF
2934804
11532
476
6 000 HUF
3182100
11533
476
5 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m