Number of items: 437
3182088
11534
476
Hollóházi Hajnalka mintás kaspó. Jelzett, kis kopással, d: 16,5 cm, m: 14 cm
6 000 HUF
3177955
11535
476
Hollóházi Faragó Miklós (1947- ) által tervezett golfozó mintás bonbonier. Jelzett, kopással, h: 9 cm
6 000 HUF
3236351
11536
476
Hollóházi haját mosó akt. Jelzett, m: 23,5 cm
3 000 HUF
3236345
11537
476
Hollóházi Legyezős nő. Fehérmázas, jelzés nélkül, hibátlan, m: 27 cm
1 800 HUF
3236355
11538
476
Hollóházi térdelő akt. Jelzett, hibátlan, m: 30 cm
3 000 HUF
3233196
11539
476
Hollóházi napozó akt, jelzett, hibátlan, h: 21 cm
3 000 HUF
3233614
11540
476
Hollóházi Jurcsák László által tervezett mintával díszített porcelán bonbonier, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 17,5 cm
2 000 HUF
3233112
11541
476
cca 1902-1915, Hollóházi kakasmintás falitál, jelzett, mázsérüléssel, d: 23 cm
5 000 HUF
3233117
11542
476
cca 1902-1915, Hollóházi virágmintás falitál, kis mázsérüléssel, d:23,5 cm
5 000 HUF
3239307
11543
476
Hollóházi papagájok, kézzel festett porcelán, jelzett, hibátlan, m: 17 cm
3 000 HUF
3239343
11544
476
Hollóházi ördögkarmos kisváza, jelzett, hibátlan, m: 9,5 cm
1 000 HUF
3202656
11545
476
Hollóházi németjuhász kutya. jelzett, kis kopással h: 20,5 cm
2 800 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m