https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Chinaware / Porcelain
Number of items: 437
Auction is over! Item soon called at the auction hall
2976467
11606
476
0
6000
Chinaware / Porcelain
Artworks & Paper
1
19. sz. vége, Arita japán dísztál, jelzés nélkül, pattanásokkal, fém szerelékkel, d: 22 cm
The item is not available
Starting price:
6 000 HUF
2347376
11607
476
0
7000
Chinaware / Porcelain
Artworks & Paper
1
Kínai sárkányos teatartó edény, fedél nélkül Matricás, jelzés nélkül, hibátlan. 11 cm
The item is not available
Starting price:
7 000 HUF
2824888
11608
476
0
7000
Chinaware / Porcelain
Artworks & Paper
1
Keleti porcelán váza, jelzett, kopásokkal, m: 32 cm
The item is not available
Starting price:
7 000 HUF
3159705
11609
476
0
9000
Chinaware / Porcelain
Artworks & Paper
1
3 db kínai művészi porcelán edény. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 10 cm
The item is not available
Starting price:
9 000 HUF
3208787
11610
476
0
6000
Chinaware / Porcelain
Artworks & Paper
1
Rosenthal Helena 6 darabos virágmintás kínálótál készlet, jelzett, d: 24,5 cm
The item is not available
Starting price:
6 000 HUF
3104036
11611
476
0
4800
Chinaware / Porcelain
Artworks & Paper
1
Villeroy & Boch dísztál Ich bin dir herzlich gut (Kedves vagyok hozzád) felirattal. cca 1880/1890, jelzett, mázrepedéssel, d: 30,5 cm
The item is not available
Starting price:
4 800 HUF
3101803
11612
476
0
6000
Chinaware / Porcelain
Artworks & Paper
1
cca 1900 Johnson Bros hagymamintás angol 5 darabos szervírozó szett. Sérüléssel, mázrepedtek színeződéssel, klf méretben, h: 32 cm alatt
The item is not available
Starting price:
6 000 HUF
3012649
11613
476
0
3200
Chinaware / Porcelain
Artworks & Paper
1
cca 1920-1930 Pirkenhammer Fischer & Mieg gésamintás, kézzel festett/matricás nagyméretű szervírozó tál, jelzéssel, minimális kopottsággal, 43x31 cm
Starting price:
3 200 HUF
3213886
11614
476
0
7000
Chinaware / Porcelain
Artworks & Paper
1
Drasche (Kispest) galamb etető leány, kézzel festett porcelán, jelzett, hibátlan, m: 13 cm
The item is not available
Starting price:
7 000 HUF
3240263
11615
476
0
9500
Chinaware / Porcelain
Artworks & Paper
1
cca 1940/50, Seltmann Weiden mid-century vékonyporcelán teás készlet, teljes, jelzett, minimális kopással.
Starting price:
9 500 HUF
3239235
11616
476
0
9500
Chinaware / Porcelain
Artworks & Paper
1
15 darabos porcelán állatfigura gyűjtemény, jelzett, közte érdekes darabokkal, Lippelsdorf, stb.
The item is not available
Starting price:
9 500 HUF
3234857
11617
476
0
10000
Chinaware / Porcelain
Artworks & Paper
1
Hummel fiú malacokkal, jelzett, restaurált, sérült, m: 14 cm
The item is not available
Starting price:
10 000 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
|
up to 1.000 HUF
|
100 HUF
|
|
up to 5.000 HUF
|
200 HUF
|
|
up to 10.000 HUF
|
500 HUF
|
|
up to 20.000 HUF
|
1.000 HUF
|
|
up to 50.000 HUF
|
2.000 HUF
|
|
up to 100.000 HUF
|
5.000 HUF
|
|
up to 200.000 HUF
|
10.000 HUF
|
|
up to 500.000 HUF
|
20.000 HUF
|
|
up to 1.000.000 HUF
|
50.000 HUF
|
|
up to 2.000.000 HUF
|
100.000 HUF
|
|
up to 5.000.000 HUF
|
200.000 HUF
|
|
up to 10.000.000 HUF
|
500.000 HUF
|
|
over 10.000.000 HUF
|
1.000.000 HUF
|
further page navigation
Auction house
-
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
-
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
-
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
-
E-mail
:
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
-
-
Opening hours:
-
Monday: 12-17
-
Tuesday-Wednesday: 10-17
-
Thursday: 10-19
-
Friday: closed
-
Weekend: closed
© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment