Chinaware / Porcelain Number of items: 437
3182091
11546
476
3 000 HUF
3147707
11547
476
900
3215901
11548
476
Hollóházi Ludas Matyi. Jelzett, minimális kopással, m: 18 cm
2 000 HUF
3166680
11549
476
100
Hollóházi váza. Hulló virág mintával, jelzett, kis kopással, m: 15,5 cm 2965955
11550
476
1 800 HUF
3201022
11551
476
Hollóházi paprikát fűző nő. Jelzett, m: 25 cm
3 000 HUF
3202497
11552
476
Hollóházi fekete alapon virágmintás dísztál pár, jelzett, hibátlan, d: 24 cm
2 000 HUF
3103506
11553
476
34000
34 000 HUF
3145390
11554
476
Hummel "Merry Wanderer". Mod.: 11, cca 1934-1950, jelzett, restaurált, m: 13 cm
6 000 HUF
3142851
11555
476
Villeroy & Boch Taiping jugendstil jardiniere. Kézzel festett polikróm mázakkal fedett finomfajansz, cca 1900. Jelzett, kopással, repedt mázzal, minimális ütődésnyommal, 21x8,5x8,5 cm
20 000 HUF
3147821
11556
476
13000
13 000 HUF
2747037
11557
476
12 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house