Number of items: 437

11546.

3 000 HUF

11547.

900 HUF
2,44
2,81

Hollóházi Ludas Matyi. Jelzett, minimális kopással, m: 18 cm
11548.

2 000 HUF

Hollóházi váza. Hulló virág mintával, jelzett, kis kopással, m: 15,5 cm
11549.

100 HUF
0,27
0,31

11550.

1 800 HUF

Hollóházi paprikát fűző nő. Jelzett, m: 25 cm
11551.

3 000 HUF

Hollóházi fekete alapon virágmintás dísztál pár, jelzett, hibátlan, d: 24 cm
11552.

2 000 HUF

11553.

34 000 HUF
92,14
106,25

Hummel "Merry Wanderer". Mod.: 11, cca 1934-1950, jelzett, restaurált, m: 13 cm
11554.

6 000 HUF

Villeroy & Boch Taiping jugendstil jardiniere. Kézzel festett polikróm mázakkal fedett finomfajansz, cca 1900. Jelzett, kopással, repedt mázzal, minimális ütődésnyommal, 21x8,5x8,5 cm
11555.

20 000 HUF
54,20
62,50

11556.

13 000 HUF
35,23
40,63

11557.

12 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF