Chinaware / Porcelain Number of items: 338
3156517
12230
471
Hollóházi retro porcelán mokkás csészék aljjal 6+6 db. Matricás, jelzett, egyik csészén kis repedéssel.
3 000 HUF
2524490
12231
471
900
Hollóházi porcelán Eduscho cukortartó doboz, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 10 cm 2866051
12232
471
44000
44 000 HUF
2754617
12233
471
15000
15 000 HUF
2866052
12234
471
30000
30 000 HUF
2708263
12235
471
36000
36 000 HUF
3106595
12236
471
40000
1740-1803 között: Kínáló . Ónmázas festett fajansz. Veuve Perrin manufaktúra. Jelzett, Restaurált 23x32 cm / Veuve Perrin workshop, between 1740-1803. Painted fayance tray. 23x32 cm
40 000 HUF
2747429
12237
471
20 000 HUF
2840712
12239
471
22000
Angol fajansz étkészlet, jelzett, mázrepedésekkel.
22 000 HUF
2963138
12240
471
36000
Rosenthal Pompadour porcelán teás készlet. Hat személyes komplett, hibátlan
36 000 HUF
3049987
12241
471
24000
Angelo Minghetti (1822-1885): Nyolcszögletű tintatartó. Fajansz, kézzel festett, jelzett, sérülésekkel. Olaszország. XIX. sz. 19x19x13 cm / Angelo Minghetti (1822-1885): Octagonal inkwell. Italy 19th century Earthenware, hand painted, marked, with damages.
24 000 HUF
3064731
12242
471
26000
26 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house