https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Chinaware / Porcelain
Number of items: 338
Auction is over! Item soon called at the auction hall
2377616
12339
471
0
3200
Chinaware / Porcelain
Artworks & Paper
1
Kahla porcelán hiányos étkészlet. Matricás, jelzett, minimális kopással
The item is not available
Starting price:
3 200 HUF
3020274
12340
471
0
4800
Chinaware / Porcelain
Artworks & Paper
1
Schwaz ÁF. kézzel festett fajansz csésze alj nélkül. Bruned kézi festéssel. Jelzett , hibátlan 6 cm
The item is not available
Starting price:
4 800 HUF
2647686
12341
471
0
3000
Chinaware / Porcelain
Artworks & Paper
1
Aranyozott, porcelán, bonbonier, jelzés nélkül, apró kopásokkal, m: 12 cm
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
3070525
12343
471
0
2800
Chinaware / Porcelain
Artworks & Paper
1
Sumi Cluj porcelán Bacchus festett. részben biszkvit porcelán figura. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 22 cm
The item is not available
Starting price:
2 800 HUF
3115841
12344
471
0
3800
Chinaware / Porcelain
Artworks & Paper
1
cca 19. sz. második fele, 3 darabos leveskínáló szett: leveskínáló tál, alátét, sóborskínáló. Rózsamintával díszített, sérüléssel.
The item is not available
Starting price:
3 800 HUF
3153159
12346
471
0
3600
Chinaware / Porcelain
Artworks & Paper
1
Drasche teás kiöntő, virág mintás, jelzett, minimális kopással. Hozzá 4 db csészealj és két csésze.
The item is not available
Starting price:
3 600 HUF
3150850
12347
471
0
6000
Chinaware / Porcelain
Artworks & Paper
1
Limoges teás csésze alátéttel készlet, 11 darab alátét 9 darab csésze, jelzett, kopással.
Starting price:
6 000 HUF
3151113
12348
471
0
2800
Chinaware / Porcelain
Artworks & Paper
1
Edwin Knowles 2 darab dísztál dobozában: 1982 anyák Napja + A festő 1983.
The item is not available
Starting price:
2 800 HUF
3151116
12349
471
0
3200
Chinaware / Porcelain
Artworks & Paper
1
Edwin Knowles 3 darab dísztál dobozában: 1976 Anyák Napja + 1992 Anyák Napja + Pókerjátékosok. Hibátlan, d: 21,5 cm
Starting price:
3 200 HUF
2792733
12350
471
0
2600
Chinaware / Porcelain
Artworks & Paper
1
2 db kínai teás csésze alj. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással d: 16 cm
The item is not available
Starting price:
2 600 HUF
3090598
12351
471
0
5000
Chinaware / Porcelain
Artworks & Paper
1
Design váza pár, bagoly mintával, kis kopással, m: 34 cm
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
3133484
12352
471
0
5000
Chinaware / Porcelain
Artworks & Paper
1
Alt Wien gyermekpár figurával díszített bonbonier, jelzett, egyik gyermek copfja hiányzik, m: 11 cm
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
|
up to 1.000 HUF
|
100 HUF
|
|
up to 5.000 HUF
|
200 HUF
|
|
up to 10.000 HUF
|
500 HUF
|
|
up to 20.000 HUF
|
1.000 HUF
|
|
up to 50.000 HUF
|
2.000 HUF
|
|
up to 100.000 HUF
|
5.000 HUF
|
|
up to 200.000 HUF
|
10.000 HUF
|
|
up to 500.000 HUF
|
20.000 HUF
|
|
up to 1.000.000 HUF
|
50.000 HUF
|
|
up to 2.000.000 HUF
|
100.000 HUF
|
|
up to 5.000.000 HUF
|
200.000 HUF
|
|
up to 10.000.000 HUF
|
500.000 HUF
|
|
over 10.000.000 HUF
|
1.000.000 HUF
|
further page navigation
Auction house
-
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
-
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
-
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
-
E-mail
:
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
-
-
Opening hours:
-
Monday: 12-17
-
Tuesday-Wednesday: 10-17
-
Thursday: 10-19
-
Friday: closed
-
Weekend: closed
© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment