Number of items: 338

12339.

3 200 HUF
8,67
10,00

12340.

4 800 HUF
13,01
15,00

12341.

3 000 HUF

Sumi Cluj porcelán Bacchus festett. részben biszkvit porcelán figura. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 22 cm
12343.

2 800 HUF

cca 19. sz. második fele, 3 darabos leveskínáló szett: leveskínáló tál, alátét, sóborskínáló. Rózsamintával díszített, sérüléssel.
12344.

3 800 HUF
10,30
11,88

12346.

3 600 HUF
9,76
11,25

Limoges teás csésze alátéttel készlet, 11 darab alátét 9 darab csésze, jelzett, kopással.
12347.

6 000 HUF

Edwin Knowles 2 darab dísztál dobozában: 1982 anyák Napja + A festő 1983.
12348.

2 800 HUF

Edwin Knowles 3 darab dísztál dobozában: 1976 Anyák Napja + 1992 Anyák Napja + Pókerjátékosok. Hibátlan, d: 21,5 cm
12349.

3 200 HUF
8,67
10,00

12350.

2 600 HUF
7,05

Design váza pár, bagoly mintával, kis kopással, m: 34 cm
12351.

5 000 HUF

12352.

5 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF