Number of items: 338

Kém tégely, porcelán, hibátlan, m: 8,5 cm
12390.

2 400 HUF

Melitta játék teás készlet, kék mázas, jelzett
12391.

500 HUF
1,36
1,56

Vegyes porcelán tétel, vegyes állapotban, garancia nincs!
12392.

1 800 HUF

Terebess váza és bonbonier, kopott, jelzett, m: 16 cm, d: 11,5 cm
12393.

1 800 HUF

12394.

2 000 HUF

12395.

2 800 HUF

12398.

2 000 HUF

Világhy Árpád (1960- ): Táska alakú italos üveg. Jelzéssel, kopással,, 25x22 cm
12400.

2 000 HUF

cca 1930 Angol japonizáló dísztál, jelzés nélkül, hibátlan, d: 18 cm
12405.

2 400 HUF

12406.

2 000 HUF

Semiramie irizáló mázas madárpár faágon figura, jelzéssel, kopással, m: 19,5 cm
12408.

2 000 HUF

Gránit retro kerámia váza. Piros fekete, jelzett, hibátlan 22 cm
12409.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF