Number of items: 338
3187523
12429
471
3200
Julien Rörstrand 4 darab dísztányér, 1978-1980, eredeti dobozokban.
3 200 HUF
2980877
12431
471
2 800 HUF
2610105
12432
471
2200
Szovjet lőportöltő, dísz, porcelán, jelzett, m:17cm
2 200 HUF
3096417
12433
471
1994, Reichenbach dísztál, "Uzsonnaszünet", jelzett, sorszámozott, hibátlan, d: 19 cm
1 200 HUF
3096371
12434
471
1990, Bareuther dísztál, "Defregger legszebb családi portréi", jelzett, sorszámozott, hibátlan, eredeti dobozában, d: 20 cm
1 200 HUF
3096389
12435
471
1992, Vohenstrauss dísztál, "A víztoronynáll", jelzett, sorszámozott, hibátlan, eredeti dobozában, d: 20 cm
1 200 HUF
3095203
12436
471
Franz Herb söröskorsó. Jelzett, hibátlan, m: 19 cm
2 400 HUF
3076028
12437
471
3095209
12438
471
Német söröskorsó. Ón fedéllel, jelzett, hibátlan, m: 23 cm
2 400 HUF
3176622
12439
471
Aquincum porcelán váza, felirattal. Matricás, jelzett, hibátlan 20 cm
2 800 HUF
3176623
12440
471
Aquincum porcelán váza,. Matricás, jelzett, hibátlan 26 cm
2 800 HUF
3171668
12441
471
500
Bavaria retro reggeliző szett, gazdagon aranyozott mintával, kis kopással, jelzett, d: 19,5 cm
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m