Number of items: 338
2927549
12411
471
1 600 HUF
3032725
12414
471
Porcelán galambpár. Kopott, m: 13 cm.
2 000 HUF
3032720
12415
471
Drasche lúdtolvaj. Jelzett, sérült, hiányos, m: 18 cm
1 400 HUF
3032693
12416
471
Drasche sirály. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 9 cm
1 600 HUF
3080247
12418
471
2 darab Püspökfürdői emlék porcelán csupor, kopással, repedésvonallal, m: 14 cm
3 600 HUF
3079516
12420
471
Limoges historizáló jelenettel díszített porcelán ékszertartó dobozka. Matricás, jelzett, minimális kopással, 6x4x3,5 cm
2 400 HUF
3185220
12423
471
Epiag 5 személyes virágmintás kávés készlet. Jelzett, kopással.
4 000 HUF
3185201
12424
471
Volkstedter pillangó. Jelzett, hibátlan, m: 7,5 cm
3 000 HUF
3186163
12425
471
Szarvasvadászat. Sarreguemines dísztányér, cca 1900, lyukkal, d: 18 cm
1 600 HUF
3186171
12426
471
Kosarat vivő hölgy alakos porcelán lámpatest, jelzett, sérült, m: 28 cm
2 000 HUF
3187132
12427
471
3800
Unterweissbach és Goebel porcelán madár, jelzett, sérült, m: 7-12 cm
3 800 HUF
3187433
12428
471
Lladro kalapos hölgy, sérült, jelzett, m: 26 cm
2 800 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m