Number of items: 338
3191630
12171
471
Herendi 2 darab zöldvirágos kisváza. Jelzett, kézzel festett, 1920 körüli, illetve 1943-as jelzés, m: 8-8,5 cm
4 000 HUF
3169883
12172
471
Herendi virágmintás váza. Jelzett, hibátlan, m: 15,5 cm
4 000 HUF
2806683
12173
471
3 000 HUF
3151310
12174
471
Herendi fiú cicával. Jelzett, fehérmázas, hibátlan, m: 12,5 cm
4 000 HUF
3185856
12177
471
Herendi Apponyi mintás hamuzó, jelzett, kopással, 9x6 cm
2 600 HUF
3186278
12178
471
Herendi Rothschild mintás bonbonier. Jelzett, fedele repedt, d: 7,5 cm
1 000 HUF
3192074
12179
471
Herendi lila virágmintás kisváza. Jelzett, hibátlan, m: 9,5 cm
2 800 HUF
3192967
12180
471
Herendi zöldség- és gyümölcsmintás hamuzó. AGRIMPEX felirattal. Jelzett, lepattanással, d: 15 cm
1 000 HUF
3168431
12181
471
48000
Zsolnay nőszirom mintás kaspó. Kézzel festett, hibátlan, d: 19 cm, m: 17 cm
48 000 HUF
3076299
12184
471
26000
26 000 HUF
3097669
12185
471
14000
Zsolnay eozin mázas szivar hamuzó. Savmaratott zöldes és élénk mézsárga eozin mázakkal fedett finomfajansz. Jelzett, terv.: T. Surányi Anna, hibátlan, d: 15,5 cm, m: 4,5 cm
14 000 HUF
3156670
12186
471
28000
Zsolnay kisplasztika - jegesmedve pár. Többszínű eozin mázakkal bevont öntött finomfajansz. Jelzett, egy mázkopással, fénylő kékes színdominanciával, 19x11,5 cm
28 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m