Number of items: 338

Herendi 2 darab zöldvirágos kisváza. Jelzett, kézzel festett, 1920 körüli, illetve 1943-as jelzés, m: 8-8,5 cm
12171.

4 000 HUF

Herendi virágmintás váza. Jelzett, hibátlan, m: 15,5 cm
12172.

4 000 HUF

12173.

3 000 HUF

Herendi fiú cicával. Jelzett, fehérmázas, hibátlan, m: 12,5 cm
12174.

4 000 HUF

Herendi Apponyi mintás hamuzó, jelzett, kopással, 9x6 cm
12177.

2 600 HUF
7,05

Herendi Rothschild mintás bonbonier. Jelzett, fedele repedt, d: 7,5 cm
12178.

1 000 HUF

Herendi lila virágmintás kisváza. Jelzett, hibátlan, m: 9,5 cm
12179.

2 800 HUF

Herendi zöldség- és gyümölcsmintás hamuzó. AGRIMPEX felirattal. Jelzett, lepattanással, d: 15 cm
12180.

1 000 HUF

Zsolnay nőszirom mintás kaspó. Kézzel festett, hibátlan, d: 19 cm, m: 17 cm
12181.

48 000 HUF
130,08
150,00

12184.

26 000 HUF
70,46
81,25

Zsolnay eozin mázas szivar hamuzó. Savmaratott zöldes és élénk mézsárga eozin mázakkal fedett finomfajansz. Jelzett, terv.: T. Surányi Anna, hibátlan, d: 15,5 cm, m: 4,5 cm
12185.

14 000 HUF
37,94
43,75

Zsolnay kisplasztika - jegesmedve pár. Többszínű eozin mázakkal bevont öntött finomfajansz. Jelzett, egy mázkopással, fénylő kékes színdominanciával, 19x11,5 cm
12186.

28 000 HUF
75,88
87,50

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF