Number of items: 338
2377614
12187
471
12 000 HUF
3191212
12189
471
Zsolnay antik pöttyözött mintás étkészlet. Hiányokkal. Jelzett, kopott.
12 000 HUF
3169765
12190
471
15000
Zsolnay virág mintás áttört váza Kézzel festett, jelzett (Gadáné), hibátlan m: 10 cm, d: 11 cm
15 000 HUF
3169771
12192
471
Zsolnay virág mintás váza Kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 15 cm,
7 000 HUF
3032705
12193
471
Zsolnay őz gidájával. Jelzett, kopással, m: 17,5 cm
6 000 HUF
3185356
12195
471
Zsolnay virágmintás hólyagos váza. Jelzett, hibátlan, eredeti dobozában, d: 13 cm, m: 7 cm
6 000 HUF
2577332
12196
471
3200
3 200 HUF
3102394
12197
471
Zsolnay törtfehér alapon virágmintás hamuzó. Alján Hungexpo felirattal. Jelzett, hibátlan, 12x8,5 cm
2 600 HUF
3032724
12198
471
Zsolnay labdázó kisfiú. Jelzett, sérült, hiányos, m: 10,5 cm
3 000 HUF
3186641
12199
471
Zsolnay gyümölcsös virágköteg mintás kávés készlet, 1-1 lepattanással, hiányokkal.
3 000 HUF
3185875
12200
471
Zsolnay 3 darab váza és egy pirulatartó, jelzett, m: 12 cm alatt
2 400 HUF
3191644
12201
471
Zsolnay Exclusiv virágmintás kisváza, jelzett, hibátlan, m: 11,5 cm
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m