Number of items: 338

Gorka Géza (1984-1971): Barna mázas kanna, Zsolnay korszak, 1950 körül. Mázas kerámia, jelzett, kis sérüléssel, h: 25 cm
12202.

3 000 HUF
11

Zsolnay korsós lányka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 7,5 cm
12203.

3 400 HUF
9,21
10,63

Hollóházi Szász Endre festményével díszített porcelán kép, 14x18 cm. Matricás, jelzett, keretben 41x35 cm
12204.

40 000 HUF
108,40
125,00

12206.

20 000 HUF
54,20
62,50

4 darabos Hollóházi lila virág mintás tálaló készlet. Kézzel festett, jelzett, hibátlanok sütemény kínáló, kínáló tálak, váza. süteményes d: 27 cm
12207.

20 000 HUF
54,20
62,50

Hollóházi legyezős nő. Jelzett, hibátlan, m: 27 cm
12209.

6 000 HUF

Hollóházi tükrös nő. Jelzett, hibátlan, m: 28 cm
12210.

5 000 HUF

Hollóházi németjuhász kutya. Kopott, jelzett, h: 20,5 cm
12211.

4 000 HUF

Hollóházi Szeder mintás levél alakú ékszeres tálka. Jelzett, hibátlan, 19x16 cm
12212.

5 000 HUF

Hollóházi Szeder mintás háncsnyomott áttört mintás kínáló. Jelzett, hibátlan, d: 19,5 cm, m: 5,5 cm
12213.

6 000 HUF

Hollóházi Szász Endre által tervezett dekorral díszített porcelán tányér. Matricás, jelzett, 21 karátos arannyal díszített, hibátlan, d: 20 cm, díszdobozban.
12214.

4 000 HUF

Hollóházi Szász Endre által tervezett dekorral díszített porcelán váza. Jelzett, hibátlan, m: 20 cm
12215.

6 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF