Chinaware / Porcelain Number of items: 338
3192512
12202
471
Gorka Géza (1984-1971): Barna mázas kanna, Zsolnay korszak, 1950 körül. Mázas kerámia, jelzett, kis sérüléssel, h: 25 cm
3 000 HUF
3173218
12203
471
3400
Zsolnay korsós lányka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 7,5 cm
3 400 HUF
3169704
12204
471
40000
Hollóházi Szász Endre festményével díszített porcelán kép, 14x18 cm. Matricás, jelzett, keretben 41x35 cm
40 000 HUF
2505880
12206
471
20 000 HUF
3169811
12207
471
4 darabos Hollóházi lila virág mintás tálaló készlet. Kézzel festett, jelzett, hibátlanok sütemény kínáló, kínáló tálak, váza. süteményes d: 27 cm
20 000 HUF
3193184
12209
471
Hollóházi legyezős nő. Jelzett, hibátlan, m: 27 cm
6 000 HUF
3193186
12210
471
Hollóházi tükrös nő. Jelzett, hibátlan, m: 28 cm
5 000 HUF
3032717
12211
471
Hollóházi németjuhász kutya. Kopott, jelzett, h: 20,5 cm
4 000 HUF
3185353
12212
471
Hollóházi Szeder mintás levél alakú ékszeres tálka. Jelzett, hibátlan, 19x16 cm
5 000 HUF
3185350
12213
471
Hollóházi Szeder mintás háncsnyomott áttört mintás kínáló. Jelzett, hibátlan, d: 19,5 cm, m: 5,5 cm
6 000 HUF
3192776
12214
471
Hollóházi Szász Endre által tervezett dekorral díszített porcelán tányér. Matricás, jelzett, 21 karátos arannyal díszített, hibátlan, d: 20 cm, díszdobozban.
4 000 HUF
3192792
12215
471
Hollóházi Szász Endre által tervezett dekorral díszített porcelán váza. Jelzett, hibátlan, m: 20 cm
6 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house