Number of items: 338
3172037
12216
471
4400
Hollóházi retro kávés készlet. Jelzett, fedőhiánnyal.
4 400 HUF
2377613
12217
471
3200
3 200 HUF
3186785
12218
471
Hollóháza Stúdió Hungary csipkemintával festett porcelán plakett, jelzett, díszdobozban, 24x22 cm
6 000 HUF
2996219
12220
471
Hollóházi virágmintás váza, kézzel festett, jelzéssel, hibátlan, m: 25 cm
3 000 HUF
2997495
12221
471
Hollóházi Riolit falitál, kopással, mázrepedéssel, d: 23,5 cm
2 400 HUF
3185855
12222
471
Hollóházi hegedűs. Jelzett, m: 14 cm
1 600 HUF
3185860
12223
471
Hollóházi lüszteres mázas hal alakú tál. Jelzett, 21x12 cm
3 000 HUF
3192454
12224
471
Hollóházi Madonna a kis Jézussal díszítésű falitál. Jelzett, d: 25,5 cm
3 600 HUF
2958481
12225
471
Hollóházi Jasov dísztál, jelzéssel, pattanással, d: 26,5 cm
2 000 HUF
3169786
12226
471
Hollóházi Boldogasszony. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 10 cm
3 000 HUF
3133424
12227
471
1 000 HUF
3158157
12228
471
Hollóházi egyedi SZ jelzésű váza. Hibátlan 18 cm
1 800 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m