https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Chinaware / Porcelain

Number of items: 338

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Hollóházi retro kávés készlet. Jelzett, fedőhiánnyal.
1
12216.

Hollóházi retro kávés készlet. Jelzett, fedőhiánnyal.

 
The item is not available
Starting price:
4 400 HUF
11,92
EUR
,
13,75
USD
Number of bids:
0
 
Hollóházi retro mokkás készlet egy csésze hiánnyal. Kézzel festett, jelzett, hibátlan.
1
12217.

Hollóházi retro mokkás készlet egy csésze hiánnyal. Kézzel festett, jelzett, hibátlan.

 
The item is not available
Starting price:
3 200 HUF
8,67
EUR
,
10,00
USD
Number of bids:
0
 
Hollóháza Stúdió Hungary csipkemintával festett porcelán plakett, jelzett, díszdobozban, 24x22 cm
1
12218.

Hollóháza Stúdió Hungary csipkemintával festett porcelán plakett, jelzett, díszdobozban, 24x22 cm

 
Sold
Starting price:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Number of bids:
4
 
Hollóházi virágmintás váza, kézzel festett, jelzéssel, hibátlan, m: 25 cm
1
12220.

Hollóházi virágmintás váza, kézzel festett, jelzéssel, hibátlan, m: 25 cm

 
Sold
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
6
 
Hollóházi Riolit falitál, kopással, mázrepedéssel, d: 23,5 cm
1
12221.

Hollóházi Riolit falitál, kopással, mázrepedéssel, d: 23,5 cm

 
The item is not available
Starting price:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Number of bids:
0
 
Hollóházi hegedűs. Jelzett, m: 14 cm
1
12222.

Hollóházi hegedűs. Jelzett, m: 14 cm

 
Sold
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
6
 
Hollóházi lüszteres mázas hal alakú tál. Jelzett, 21x12 cm
1
12223.

Hollóházi lüszteres mázas hal alakú tál. Jelzett, 21x12 cm

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
0
 
Hollóházi Madonna a kis Jézussal díszítésű falitál. Jelzett, d: 25,5 cm
1
12224.

Hollóházi Madonna a kis Jézussal díszítésű falitál. Jelzett, d: 25,5 cm

 
Sold
Starting price:
3 600 HUF
9,76
EUR
,
11,25
USD
Number of bids:
4
 
Hollóházi Jasov dísztál, jelzéssel, pattanással, d: 26,5 cm
1
12225.

Hollóházi Jasov dísztál, jelzéssel, pattanással, d: 26,5 cm

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 
Hollóházi Boldogasszony. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 10 cm
1
12226.

Hollóházi Boldogasszony. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 10 cm

 
Sold
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
10
 
Hollóházi nyújtózkodó kislány. Terv.: Káldor Aurél. Kézzel festett, jelzett, ujja sérült, m: 14 cm
1
12227.

Hollóházi nyújtózkodó kislány. Terv.: Káldor Aurél. Kézzel festett, jelzett, ujja sérült, m: 14 cm

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
0
 
Hollóházi egyedi SZ jelzésű váza. Hibátlan 18 cm
1
12228.

Hollóházi egyedi SZ jelzésű váza. Hibátlan 18 cm

 
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Number of bids:
0
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment