Number of items: 338

Hummel "Merry Wanderer". Mod.: 11, cca 1934-1950, jelzett, restaurált, m: 13 cm
12272.

11 000 HUF
29,81
34,38

12273.

5 000 HUF

Antik porcelán kínáló, rácsiptetett karmos szerelékkel, kis kopással, d: 18 cm, m: 22 cm
12274.

6 500 HUF
17,62
20,31

Goebel Artis Orbis Monet fedeles porcelán váza. Matricás, jelzett, hibátlan. eredeti dobozában, leírással 17 cm
12277.

6 000 HUF

Nagyméretű német faragott fa italos palack dugó, m: 7-8 cm
12279.

8 000 HUF

Lladro puszit kérő kislány. Jelzett, hibátlan, m: 19,5 cm
12280.

9 000 HUF
24,39
28,13

Capodimonte asztali kínáló, gyerek szekérrel. Festett biszkvit porcelán, jelzett, hibátlan 15x17 cm
12281.

8 000 HUF

cca 1914-1918 Wagner & Apel Bertram háborús propaganda figura - fiú kutyával. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 12,5 cm
12282.

5 000 HUF

1889-1892 Sarreguemines szecessziós desszertes tányér szett. 6 darab. Részletgazdag aranyfestéssel díszített vérvörös mázzal bevont fajansz. Jelzett: tányérok egy részén masszába nyomott SARREGUEMINES felirat. Kopással, d: 20,5 cm
12283.

12 000 HUF

Bakonybéli emlék antik fajansz dobozka. Kézzel festett, jelzés nélkül, mázrepedésekkel d: 13 cm
12285.

3 000 HUF

XIX. sz. vége, Porcelán kalamáris. Sorszámozott, kézzel festett, kopott, tűzhibával, tégelyen repedéssel, 27x20x10 cm
12286.

4 800 HUF
13,01
15,00

12287.

7 000 HUF
18,97
21,88

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF