Number of items: 338
3145390
12272
471
11000
Hummel "Merry Wanderer". Mod.: 11, cca 1934-1950, jelzett, restaurált, m: 13 cm
11 000 HUF
3101439
12273
471
5 000 HUF
3137722
12274
471
6500
Antik porcelán kínáló, rácsiptetett karmos szerelékkel, kis kopással, d: 18 cm, m: 22 cm
6 500 HUF
2723991
12277
471
Goebel Artis Orbis Monet fedeles porcelán váza. Matricás, jelzett, hibátlan. eredeti dobozában, leírással 17 cm
6 000 HUF
3187131
12279
471
Nagyméretű német faragott fa italos palack dugó, m: 7-8 cm
8 000 HUF
3187329
12280
471
Lladro puszit kérő kislány. Jelzett, hibátlan, m: 19,5 cm
9 000 HUF
3094865
12281
471
Capodimonte asztali kínáló, gyerek szekérrel. Festett biszkvit porcelán, jelzett, hibátlan 15x17 cm
8 000 HUF
3132277
12282
471
cca 1914-1918 Wagner & Apel Bertram háborús propaganda figura - fiú kutyával. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 12,5 cm
5 000 HUF
3188029
12283
471
1889-1892 Sarreguemines szecessziós desszertes tányér szett. 6 darab. Részletgazdag aranyfestéssel díszített vérvörös mázzal bevont fajansz. Jelzett: tányérok egy részén masszába nyomott SARREGUEMINES felirat. Kopással, d: 20,5 cm
12 000 HUF
3050030
12285
471
Bakonybéli emlék antik fajansz dobozka. Kézzel festett, jelzés nélkül, mázrepedésekkel d: 13 cm
3 000 HUF
3100031
12286
471
4800
XIX. sz. vége, Porcelán kalamáris. Sorszámozott, kézzel festett, kopott, tűzhibával, tégelyen repedéssel, 27x20x10 cm
4 800 HUF
3093829
12287
471
7 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m