Number of items: 338
3021281
12112
471
22000
Japán Kawamoto fo kutya mázas porcelán szobor, Jelzett, sérülésekkel / Chinese foo dog with damages 20 cm
22 000 HUF
3192631
12113
471
22000
Antik kínai háromrészes porcelán ételhordó, festett növényi- és állatmintákkal, alsó rész jelzett. Lepattanással, d: 18 cm
22 000 HUF
2564015
12114
471
Kínai porcelán díszváza, átalakítva asztali lámpává, kopott, új ernyővel, m:52cm
12 000 HUF
2977824
12115
471
Kínai padlóváza madaras dekorral. Matricás, jelzés nélkül, hibátlan 60 cm
10 000 HUF
3192637
12117
471
Famille rose díszítésű 6 darab csésze, klasszikus kínai stílusú szerelékben és alátéttel, jelzett, d: 9 cm, alátét d: 13 cm
16 000 HUF
2792734
12118
471
9 000 HUF
3189524
12119
471
Fedeles bowl. cca 1900, Kína vagy Vietnám, jelzett, kis lepattogzásokkal, d: 14 cm, m: 14 cm
12 000 HUF
3189327
12120
471
8500
Sang de boeuf mázas kisváza. Kína, Qing-dinasztia, jelzés nélkül, mázrepedt, m: 10,5 cm
8 500 HUF
3189589
12121
471
Fo kutyával díszített kínai váza és pecsétviasz tartó. Kína, cca 1960, jelzett, váza füle restaurált, m: 23 cm, d: 8 cm
8 000 HUF
3189485
12122
471
Kínai porcelán váza, cca 20. sz. második fele, jelzett, m: 31 cm
3 000 HUF
3189481
12123
471
Kínai sárkánymintás porcelán ecsettartó. 20. sz. második fele. Jelzett, hibátlan, d: 10,5 cm, m: 14,5 cm
8 000 HUF
3189449
12124
471
"Bleu de Hue" bowl. Vietnám, cca 19. sz., kétkarakteres Nei Fu jelzés, hal és sárkány alakokkal díszített, kis repedésvonallal, d: 18 cm, m: 9,5 cm
8 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m