Art-ceramics
Number of items: 320
3113861
11426
467
3800
Art-ceramics
Iparművész spirálmintás kínáló.Jelzett, hibátlan, 23x22 cm
3 800 HUF
3122417
11427
467
Art-ceramics
Gerzit original boroskancsó. Jelzett, hibátlan, m: 23,5 cm
4 000 HUF
3132870
11428
467
Art-ceramics
Buda Pécsi-kapu mintás kályhacsempe. Jelzett, mázas kerámia, kis kopással, 23x21 cm
4 000 HUF
3133045
11429
467
Art-ceramics
Nő figurális kerámia süteményforma. Mázas kerámia, hibátlan, 35x18 cm
5 000 HUF
3131393
11430
467
5500
Art-ceramics
cca 1960 Iparművészeti Vállalat kerámia sün ikebana, címkével jelzett, hibátlan, h: 19 cm
5 500 HUF
3131403
11431
467
4200
Art-ceramics
Retro német kerámia mécsestartó. Hibátlan, m: 20 cm
4 200 HUF
3135999
11432
467
4200
Art-ceramics
Iparművész váza, jelzett, hibátlan, m: 24,5 cm
4 200 HUF
3136002
11433
467
4200
Art-ceramics
Retro német vérmázas váza, jelzett, kopással, m: 28 cm
4 200 HUF
3136009
11434
467
4200
Art-ceramics
Iparművész csíkos mázazású váza. Jelzés nélkül, kis kopással, m: 30,5 cm
4 200 HUF
3101904
11435
467
4200
Art-ceramics
Carstens retro kancsóváza. Jelzett, hibátlan, m: 24,5 cm
4 200 HUF
3101886
11436
467
4200
Art-ceramics
Retro német geometrikus váza. Jelzett, kopással, m: 18 cm
4 200 HUF
3100614
11437
467
4200
Art-ceramics
Német modernista váza. Mohazöld színű, sorszámmal jelzett, hibátlan, m: 17,5 cm
4 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m