Art-ceramics
Number of items: 320
3151955
11524
467
Art-ceramics
Pettyes fazék, Mázas cserép, XIX. sz. 26 cm sérüléssel
6 000 HUF
2965114
11525
467
Art-ceramics
Németh János? (1934-): 4 darab kerámia plakett, közte jelzéssel: NJ, kopással, m: 11-17 cm
5 000 HUF
2960225
11526
467
Art-ceramics
Mexikói Tonala vizes edény. Mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, kopásokkal 30 cm
6 000 HUF
3156402
11527
467
Art-ceramics
Györgyey Zsuzsa: Baglyos falitál, jelzés nélkül, hibátlan, d: 28 cm
6 000 HUF
2958501
11528
467
Art-ceramics
Endrő Margit (1899-1986): Juhász. Jelzéssel, kopással, m: 20 cm
6 000 HUF
2729724
11529
467
Art-ceramics
Hódmezővásárhelyi vázapár, egyik sérült, jelzett, m: 14-14,5 cm
4 000 HUF
2222545
11530
467
Art-ceramics
Kovács Éva (1938-2017): Lányka. Kézzel festett mázas kerámia, jelzett, lepattanásokkal, foltos, m: 17 cm
6 000 HUF
2415202
11531
467
Art-ceramics
Világos virág díszes tál. Mázas fajansz, jelzett, sérült d: 28 cm
5 000 HUF
2700900
11532
467
4800
Art-ceramics
2 db mázas kerámia fali dísztányér, jelzettek, egyik Telkibánya, sérülésekkel, hibákkal, d: 23,5 cm
4 800 HUF
3154979
11533
467
Art-ceramics
Kerámia feszület Kunszentmártoni iparművész kerámia, jelzett, kézzel festett, hibátlan 30x23 cm
4 000 HUF
3154983
11534
467
Art-ceramics
Szenteltvíz tartó replika kerámia, jelzett, kézzel festett, hibátlan 26 cm
5 000 HUF
3154998
11535
467
Art-ceramics
Felsőszopory Szily János Szombathely első püspöke porcelán csésze. Kézzel festett, jelzett, hibátlan
4 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m