Art-ceramics
Number of items: 320
3100615
11438
467
4200
Art-ceramics
Carlstens retro váza. Címkével jelzett, hibátlan, m: 21,5 cm
4 200 HUF
3101882
11439
467
4200
Art-ceramics
Retro német narancsmázas váza. Jelzett, hibátlan, m: 25 cm
4 200 HUF
3100608
11440
467
4200
Art-ceramics
4 200 HUF
3100611
11441
467
4600
Art-ceramics
Soholm dán retro váza. Mázas samottos kerámia, jelzett, m: 11 cm
4 600 HUF
3023692
11442
467
3200
Art-ceramics
Galló türkizes mázú kerámia váza mázas kerámia Jelzett hibátlan 15 cm
3 200 HUF
3101900
11443
467
4200
Art-ceramics
Retro német narancs-piros szivarváza. Jelzett, kis kopással, m: 18 cm
4 200 HUF
3101899
11444
467
4200
Art-ceramics
Német modern design váza. Jelzett, kis kopással, m: 18 cm
4 200 HUF
3101891
11445
467
4200
Art-ceramics
Strehla stilizált gyümölcsmintás vulkánmázas váza. Jelzett, kis kopással, m: 29,5 cm
4 200 HUF
3101893
11446
467
4200
Art-ceramics
Retro német csokoládémázas váza. Jelzett, hibátlan, m: 20 cm
4 200 HUF
3101897
11447
467
4200
Art-ceramics
Retro német piros-kék váza. Jelzett, kis kopással, m: 18,5 cm
4 200 HUF
3101898
11448
467
4200
Art-ceramics
Retro német élénk narancsárga váza. Jelzett, hibátlan, m: 20,5 cm
4 200 HUF
3101914
11449
467
4200
Art-ceramics
Iparművész hólyagmázas dísztál. Jelzéssel, kis kopással, d: 29,5 cm
4 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m