Art-ceramics
Number of items: 320
3047852
11450
467
Art-ceramics
3 600 HUF
3080305
11451
467
Art-ceramics
Retro német csavart visszacsiszolású váza. Jelzett, hibátlan, m: 20 cm
3 600 HUF
3080301
11452
467
Art-ceramics
Retro német mohaszínű váza. Jelzett, alján pattanással, m: 24 cm
3 600 HUF
3086606
11453
467
Art-ceramics
Retro iparművész váza. Jelzés nélkül, hibátlan, m: 25 cm
3 600 HUF
3062927
11454
467
3200
Art-ceramics
Retro német design váza. Jelzett, hibátlan, m: 27,5 cm
3 200 HUF
3065787
11455
467
3800
Art-ceramics
Nagy méretű magyar kerámia iparművész váza, jelzés nélkül, hibátlan 31 cm
3 800 HUF
3023687
11456
467
3200
Art-ceramics
Retro német kerámia váza mázas kerámia Jelzett hibátlan 21 cm
3 200 HUF
3023685
11457
467
3200
Art-ceramics
Retro német kerámia váza mázas kerámia Jelzett hibátlan 22 cm
3 200 HUF
3086617
11458
467
3800
Art-ceramics
Horváth Magdolna (1929 - ): Dísztál. Jelzett, kis pattogzással, d: 14,5 cm
3 800 HUF
3028628
11459
467
3200
Art-ceramics
Kiöntő Mázas kerámia, kézzel festett jelzett, minimális mázhibával 23 cm
3 200 HUF
3005416
11460
467
Art-ceramics
Retro iparművészeti szárazvirág váza, kopással, mázrepedéssel, h: 19 cm
2 400 HUF
3086619
11461
467
4800
Art-ceramics
Elefántfej figurákkal díszített design váza. Jelzés nélkül, hibátlan, m: 21,5 cm
4 800 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m