Art-ceramics
Number of items: 320
3152587
11402
467
Art-ceramics
Vizeskorsó. Zemplén, 19. sz. második fele, sérüléssel, m: 34 cm
4 000 HUF
3151366
11403
467
Art-ceramics
6 darab mázas kerámia figura, zömmel Bodrogkeresztúri, közte ritka játszó kecskék figurával, közte sérült.
4 000 HUF
3151499
11404
467
Art-ceramics
Györgyei Zsuzsa (1931-2006): Váza. Jelzett, hibátlan, m: 27,5 cm
5 000 HUF
3062924
11405
467
Art-ceramics
Iparművészeti Vállalat váza. Címkével jelzett, kopással, m: 27 cm
2 600 HUF
3080321
11406
467
Art-ceramics
Iparművész váza. Jelzett, pereménél kis repedéssel, m: 26 cm
2 400 HUF
3028602
11407
467
Art-ceramics
Ikebana váza. Máza kerámia, jelzés nélkül, mázrepedésekkel 18x18 cm
2 600 HUF
3011284
11408
467
2200
Art-ceramics
Retro iparművész ikebana, jelzéssel, hibátlan, 16x15 cm
2 200 HUF
3133894
11409
467
Art-ceramics
Reguly városmintás mázas kerámia falitál, jelzéssel, sérült, d: 28 cm
2 000 HUF
3131401
11410
467
3800
Art-ceramics
Lux Alice: Retró váza, kerámia, jelzett, hibátlan, m: 21 cm
3 800 HUF
3131390
11411
467
Art-ceramics
Polyák jelzéssel: Váza. Jelzett, hibátlan, m: 15,5 cm
3 600 HUF
3131398
11412
467
3200
Art-ceramics
Iparművész váza. Szájánál kis sérüléssel, jelzet, m: 29 cm
3 200 HUF
3136018
11413
467
3200
Art-ceramics
Kalsruhe kerámia lovas mintás falidísz. Jelzett, kopással, 20x20 cm
3 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m