Antique Number of items: 196
3102839
12026
462
30000
Antique
30 000 HUF
3057479
12027
462
4800
Antique
Antik, XIX. századi fotóalbum, bőrkötésben, sarkaiban réz veretekkel, belső kötéstáblán Bausek Péter, Pest 1870 körüli céges címkével, sérült gerinccel, kopott borítóról egy veret hiányzik, fotók nélkül, 30x22x3,5 cm
4 800 HUF
3101598
12028
462
Antique
Ötágú gyertyatartó. Bronzírozott fém, ónix részekkel. Három oroszlánkörmös lábon, kopással, m: 37 cm
7 000 HUF
3102407
12029
462
Antique
Szíriai damaszkuszi dísztál. Részben ónozott réz, poncolt mintákkal, jelzés nélkül, kis kopással, d: 30 cm
3 000 HUF
3103053
12030
462
Antique
Olvashatatlan jelzéssel, feltehetően koreai alkotó, XX. sz. második fele: Tigris. Selyemkép. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 43,5x58 cm.
10 000 HUF
3103453
12031
462
Antique
2 db kínai cloisson technikájú réz váza. 17 cm
5 000 HUF
3103472
12032
462
Antique
Katotaszegi hímzett falvédő 190x60 cm
8 000 HUF
3103162
12033
462
Antique
Antik betétes vasaló. Bronz, figurális díszítéssel 20x18 cm
8 000 HUF
3103160
12034
462
Antique
Olajmécses tartó. Bronz XVIII. sz. 13 cm
8 000 HUF
3103157
12035
462
Antique
Réz kolomp, antik XIX. sz. d: 10 cm
6 000 HUF
3103150
12036
462
14000
Antique
Empire stílusú asztali lámpa. Réz testtel, porcelán foglalattal, búrával, működő, jó állapotban., 47 cm
14 000 HUF
3103420
12037
462
Antique
Tükör, olasz stílusú fa képkeretben, részben aranyozott, kis sérüléssel, összességében jó állapotban, 94x74 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
8 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house