Antique

Number of items: 196

12026.

30 000 HUF
81,30
93,75

Antik, XIX. századi fotóalbum, bőrkötésben, sarkaiban réz veretekkel, belső kötéstáblán Bausek Péter, Pest 1870 körüli céges címkével, sérült gerinccel, kopott borítóról egy veret hiányzik, fotók nélkül, 30x22x3,5 cm
12027.

4 800 HUF
13,01
15,00

Ötágú gyertyatartó. Bronzírozott fém, ónix részekkel. Három oroszlánkörmös lábon, kopással, m: 37 cm
12028.

7 000 HUF
18,97
21,88

Szíriai damaszkuszi dísztál. Részben ónozott réz, poncolt mintákkal, jelzés nélkül, kis kopással, d: 30 cm
12029.

3 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel, feltehetően koreai alkotó, XX. sz. második fele: Tigris. Selyemkép. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 43,5x58 cm.
12030.

10 000 HUF

2 db kínai cloisson technikájú réz váza. 17 cm
12031.

5 000 HUF
14

Katotaszegi hímzett falvédő 190x60 cm
12032.

8 000 HUF

Antik betétes vasaló. Bronz, figurális díszítéssel 20x18 cm
12033.

8 000 HUF

Olajmécses tartó. Bronz XVIII. sz. 13 cm
12034.

8 000 HUF

Réz kolomp, antik XIX. sz. d: 10 cm
12035.

6 000 HUF

Empire stílusú asztali lámpa. Réz testtel, porcelán foglalattal, búrával, működő, jó állapotban., 47 cm
12036.

14 000 HUF
37,94
43,75

Tükör, olasz stílusú fa képkeretben, részben aranyozott, kis sérüléssel, összességében jó állapotban, 94x74 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
12037.

8 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF