Antique
Number of items: 196
2795407
12002
462
Antique
10 000 HUF
2795552
12003
462
Antique
Réz lámpa, működik, ernyővel, m: 37 cm
8 000 HUF
2848792
12004
462
Antique
8 000 HUF
2977411
12005
462
Antique
7 000 HUF
3045856
12006
462
Antique
Orosz Birodalom, 1901, Szamovár. Nikkelezett réz, jelzett, datált, némi hiánnyal és kopással, m: 53 cm
8 000 HUF
3048060
12007
462
Antique
Groteszk japán fej. Fa,, festett gipsz, szőrrel. Sérülésekkel XX. sz. eleje / Vintage Japanese collectible head figure. 13 cm
8 000 HUF
3000112
12008
462
Antique
cca 1900 Antik faragott kártyatartó doboz, kisebb alakú kártyákhoz, alján repedéssel, 9,5x6,5x4 cm
1 000 HUF
3029946
12009
462
Antique
4 000 HUF
3028577
12010
462
Antique
Gazdagon díszített ón tál, réz berakásokkal d: 19 cm
3 000 HUF
2824863
12011
462
Antique
Keleti réz tálka, kopásokkal, d: 17 cm
1 200 HUF
2824847
12012
462
Antique
Keleti masszív réz váza, kopásokkal, m: 23 cm
2 800 HUF
2824849
12013
462
3800
Antique
Masszív keleti kávékiöntő, nikkelezett réz, m: 10 cm
3 800 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m