Antique

Number of items: 196

Florentin tálca,Aranyozott virág mintás, faragott fa. XIX. sz. kopással 42x27 cm
12052.

2 600 HUF
7,05
23

Antik öntöttvas kandalló tűzifatartó. 2 db, kopott, egyiken repedéssel, 27x17
12055.

8 000 HUF
17

Argentor szecessziós bonbonos doboz, ezüstözött alpakka, jelzett, kopás, m: 13 cm
12056.

4 000 HUF

cca 1930 Antik gurkha, bőr tokjában, a 2 darab másodlagos késsel, mahagóni nyéllel, tok sérült, h: 44 cm
12057.

24 000 HUF
65,04
75,00

Argentor szecessziós kínálótálca. Ezüstözött alpakka, kopással, jelzett, 49x15,5 cm
12058.

8 000 HUF

Telephonwerk Belogradtschik LB 67 típusú 2 darab eltérő fazonú bakelit tekerős telefon. Az egyik darab bedugós kagylója nélkül, ritka jelzőlámpás kiszerelésben. Alján jelzéssel, datálásokkal. Kis kopással.  ///  A bolgár Telephonwerk Belogradtschik cég gyártmánya, melyet LB 67 néven hazánkban is alkalmazták 1967-től. Típusszáma. TM 50 A. Asztali bakelitházas készülék fém alaplemezzel. Alkatrészei nyomtatott áramköri panelra vannak felszerelve. A csengő 2 tekercses és 2 harangos, a nagyobb harang a kisebben van, közötte a kalapács. A hangerőt állítógombbal lehet szabályozni. Az automata átváltót 2 egymástól független bontógomb mozgatja, ez a megbízhatóságot növeli. Az induktor teljesen zárt. A kézibeszélő szintén bakelit, cserélhető dobozmikrofonnal és dobozhallgatóval. Az 5 erű zsinór műanyag szigetelésű.
12059.

16 000 HUF
43,36
50,00

Táncoló Ganésa. Bronz, Kína, 20. sz. első fele, jelzés nélkül, hibátlan, m: 8,5 cm
12060.

6 000 HUF

12061.

6 000 HUF

Bauhaus ezüstözött szervírozótálca. Jelzett, kopással, üvegbetéttel, 57x14 cm
12062.

8 000 HUF

cca 1900 Kínaizáló falitextil. Kis sérülésekkel, hátoldalon foltokkal cca 180x42 cm
12063.

5 000 HUF

Sörnyitó, vízilóagyarból faragott nyéllel, faragott víziló mintákkal, jelzett, h: 21 cm
12064.

10 000 HUF

Ónix gyertyatartó pár. Faragott zöld ónix, csavart oszlopokkal, jelzés nélkül, kis pattogzással, egyik darab restaurált, m: 19,5 cm
12065.

12 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF