Antique Number of items: 196
3103346
12052
462
Antique
Florentin tálca,Aranyozott virág mintás, faragott fa. XIX. sz. kopással 42x27 cm
2 600 HUF
3104701
12055
462
Antique
Antik öntöttvas kandalló tűzifatartó. 2 db, kopott, egyiken repedéssel, 27x17
8 000 HUF
3104861
12056
462
Antique
Argentor szecessziós bonbonos doboz, ezüstözött alpakka, jelzett, kopás, m: 13 cm
4 000 HUF
3105522
12057
462
24000
Antique
cca 1930 Antik gurkha, bőr tokjában, a 2 darab másodlagos késsel, mahagóni nyéllel, tok sérült, h: 44 cm
24 000 HUF
3105932
12058
462
Antique
Argentor szecessziós kínálótálca. Ezüstözött alpakka, kopással, jelzett, 49x15,5 cm
8 000 HUF
3105942
12059
462
Antique
Telephonwerk Belogradtschik LB 67 típusú 2 darab eltérő fazonú bakelit tekerős telefon. Az egyik darab bedugós kagylója nélkül, ritka jelzőlámpás kiszerelésben. Alján jelzéssel, datálásokkal. Kis kopással. /// A bolgár Telephonwerk Belogradtschik cég gyártmánya, melyet LB 67 néven hazánkban is alkalmazták 1967-től. Típusszáma. TM 50 A. Asztali bakelitházas készülék fém alaplemezzel. Alkatrészei nyomtatott áramköri panelra vannak felszerelve. A csengő 2 tekercses és 2 harangos, a nagyobb harang a kisebben van, közötte a kalapács. A hangerőt állítógombbal lehet szabályozni. Az automata átváltót 2 egymástól független bontógomb mozgatja, ez a megbízhatóságot növeli. Az induktor teljesen zárt. A kézibeszélő szintén bakelit, cserélhető dobozmikrofonnal és dobozhallgatóval. Az 5 erű zsinór műanyag szigetelésű.
16 000 HUF
3105963
12060
462
Antique
Táncoló Ganésa. Bronz, Kína, 20. sz. első fele, jelzés nélkül, hibátlan, m: 8,5 cm
6 000 HUF
3105966
12061
462
Antique
6 000 HUF
3106483
12062
462
Antique
Bauhaus ezüstözött szervírozótálca. Jelzett, kopással, üvegbetéttel, 57x14 cm
8 000 HUF
3107184
12063
462
Antique
cca 1900 Kínaizáló falitextil. Kis sérülésekkel, hátoldalon foltokkal cca 180x42 cm
5 000 HUF
3107345
12064
462
Antique
Sörnyitó, vízilóagyarból faragott nyéllel, faragott víziló mintákkal, jelzett, h: 21 cm
10 000 HUF
3107442
12065
462
Antique
Ónix gyertyatartó pár. Faragott zöld ónix, csavart oszlopokkal, jelzés nélkül, kis pattogzással, egyik darab restaurált, m: 19,5 cm
12 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house